Pomoc pro firmy: Kde si půjčit užitková vozidla?

Autopůjčoven s nabídkou osobních aut je všude dost. Člověk ani neví, kam se pro vůz vydat, protože všechny půjčovny slibují obrovský výběr, auta s minimálním stářím a vysokou rychlost. Věděli byste ale kam si zajít pro dodávku, chlaďák mrazák nebo užitkový vůz?

Nejen soukromým osobám se občas hodí vypůjčit si auto. Také firmy se dostávají do takových situací. Dostanou extra zakázku, na kterou nemají k dispozici vozidlo, jejich auto se jim rozbije, nebo potřebují vykrýt krátkodobý nárůst objednávek. Pak jim pomůže půjčovna užitkových vozidel.

Kdy je pro firmu vhodné si vozidlo půjčit?

Kupovat auto může být v některých situacích zcela zbytečné. Například tehdy, když:

  • Víte, že dodávku potřebujete jen na pár týdnů.
  • Sháníte užitkové vozidlo co nejrychleji. V půjčovně si ho zařídíte během pár desítek minut a pak můžete v klidu hledat, kde ho koupíte.
  • Ještě nevíte, zda se další vozidlo uživí, potřebujete to zkusit.
  • Máte sezónní nárůst objednávek a po celý rok byste auto nevyužili.

Kam se pro něj vydat?

V Praze funguje autopůjčovna Vansrenting, která je součástí společnosti VANS CENTRE s.r.o. Ta v ČR patří k největším dodavatelům dodávek a užitkových automobilů, takže nikde jinde nejspíš větší výběr nedostanete. Navíc je zde možné se domluvit. Kdyby vám náhodou nevyhovoval žádný vůz z nabídky, stačí říct a oni se vám pokusí sehnat jiný.

V nabídce Vansrenting přitom najdete mnohem více než klasické dodávky. Ať už vás zajímá vícemístný minibus, valník, skříň nebo třeba mrazící dodávka, autopůjčovna tohle všechno nabízí. Největší zájem je sice o klasiky, jako jsou Iveco Daily či Ford Transit, ale čekají na vás i zajímavější užitkové vozy. Se všemi navíc můžete jezdit po celé EU naprosto neomezeně.

Přijďte si vybrat z více než stovky užitkových vozů. Vansrenting se nachází v Praze-Štěrboholích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Výkup autovraku není problém a ještě na tom vyděláte!

Existuje spousta důvodů, proč se zbavit auta, které zabírá místo v garáži anebo na zahradě. Jedním z nich je nepojízdnost vozu, ale také otřesný stav či porouchaný motor. Někdy prostě nemá cenu do ojetého vozidla investovat, protože je to finančně náročné. Naštěstí jsou k dispozici firmy zabývající se výkupem autovraků a komunikace s nimi je […]

Jak funguje odškodnění při dopravní nehodě?

Dopravní nehoda je sama o sobě nepříjemnou událostí, která stresuje všechny zúčastněné. V případě, že při ní dojde k újmě na zdraví, přichází na řadu vymáhání odškodnění pro poškozené osoby. Kdy na něho máte nárok a jak v celé situaci postupovat? Kdy vzniká nárok na odškodnění? Nárok na odškodnění – dopravní nehody nastává v okamžiku, […]