0
Posted in Auto-moto
23. 5. 2019

Pomoc pro firmy: Kde si půjčit užitková vozidla?

Autopůjčoven s nabídkou osobních aut je všude dost. Člověk ani neví, kam se pro vůz vydat, protože všechny půjčovny slibují obrovský výběr, auta s minimálním stářím a vysokou rychlost. Věděli byste ale kam si zajít pro dodávku, chlaďák mrazák nebo užitkový vůz?

Nejen soukromým osobám se občas hodí vypůjčit si auto. Také firmy se dostávají do takových situací. Dostanou extra zakázku, na kterou nemají k dispozici vozidlo, jejich auto se jim rozbije, nebo potřebují vykrýt krátkodobý nárůst objednávek. Pak jim pomůže půjčovna užitkových vozidel.

Kdy je pro firmu vhodné si vozidlo půjčit?

Kupovat auto může být v některých situacích zcela zbytečné. Například tehdy, když:

  • Víte, že dodávku potřebujete jen na pár týdnů.
  • Sháníte užitkové vozidlo co nejrychleji. V půjčovně si ho zařídíte během pár desítek minut a pak můžete v klidu hledat, kde ho koupíte.
  • Ještě nevíte, zda se další vozidlo uživí, potřebujete to zkusit.
  • Máte sezónní nárůst objednávek a po celý rok byste auto nevyužili.

Kam se pro něj vydat?

V Praze funguje autopůjčovna Vansrenting, která je součástí společnosti VANS CENTRE s.r.o. Ta v ČR patří k největším dodavatelům dodávek a užitkových automobilů, takže nikde jinde nejspíš větší výběr nedostanete. Navíc je zde možné se domluvit. Kdyby vám náhodou nevyhovoval žádný vůz z nabídky, stačí říct a oni se vám pokusí sehnat jiný.

V nabídce Vansrenting přitom najdete mnohem více než klasické dodávky. Ať už vás zajímá vícemístný minibus, valník, skříň nebo třeba mrazící dodávka, autopůjčovna tohle všechno nabízí. Největší zájem je sice o klasiky, jako jsou Iveco Daily či Ford Transit, ale čekají na vás i zajímavější užitkové vozy. Se všemi navíc můžete jezdit po celé EU naprosto neomezeně.

Přijďte si vybrat z více než stovky užitkových vozů. Vansrenting se nachází v Praze-Štěrboholích.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*