0
Posted in Gastronomie, Inspirace
17. 5. 2018

Penzion s vinným sklípkem? Jedině Kovárna

Plánujete uspořádat svatební hostinu či firemní akci a hledáte vhodné místo? Už nehledejte. I ta nejtajnější přání vám splní v brněnském penzionu Kovárna.

Svatební hostina by měla být jedním slovem nezapomenutelná. Víte, co se říká? Že novomanželé nejsou svoji, dokud spolu nepojedí. A každá hostina začíná přípitkem. Po něm následuje poděkování od ženicha a popřáním od nevěsty dobré chuti.

Skvělé jídlo i pití

Chceme jen naznačit, že žádná svatba se neobejde bez dobrého jídla a pití. Pokud tedy hledáte místo, kde svatební hostinu uspořádat, měli byste vybrat takové, kde se vám dostane obojího. A kde samozřejmě budete moci přenocovat. Dokážete si představit, že byste ovíněné svatebčany s plnými břichy poslali domů? Pokud si pod sebe napíšete všechny tyto požadavky, nabízí se vám snad jediná možnost: penzion s vinným sklípkem. My konkrétně doporučujeme brněnský penzion Kovárna. Pokud si do vyhledávače zadáte slovní spojení Brno svatba, zjistíte, že možností máte hodně. Věřte ale, že na hostinu, kterou vám připraví v Kovárně, rozhodně nezapomenete. Prozradíme vám proč.

Kouzelný rodinný penzion

Pro svatby či firemní akce je toto místo přímo ideální. Žádný megahotel se stovkami čínských turistů, ale kouzelný rodinný penzion nabízející ubytování ve čtyřech stylových pokojích. Studio Afrika, Provence pokoj Deluxe, Retro pokoj Deluxe či přímo Královský pokoj. Už jen tyto názvy lákají k návštěvě. A zařízeny jsou tak, jak naznačují jejich názvy. Ze studia Afrika skutečně dýchá africká atmosféra, Provence pokoj je zařízený v provensálském stylu a v Královském pokoji si zase budete připadat jako na zámku.

Bohatá vinotéka

A tamní vinné sklepy? Ty samozřejmě splňují ta nejpřísnější kritéria klasických moravských sklípků. Bohatě zásobená vinotéka překypující nabídkou moravských i zahraničních vín uspokojí chuťové pohárky i těch největších znalců vína. Svou firemní akci tak můžete obohatit i o řízenou degustaci s odborným výkladem. Věřte, že na takové zpestření firemního školení vaši zaměstnanci hned tak nezapomenou.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*