Párové vibrátory přinesou potěšení oběma

Vibrátor je pravděpodobně nejznámější erotickou hračkou a všichni moc dobře vědí, jak vypadá, ať už ho doma mají, nebo ne. Znáte ovšem párové vibrátory, které umí přinášet potěšení oběma partnerům najednou? O těch spousta lidí ještě neslyšela, což je obrovská škoda, protože podle zasvěcených byste těžko hledali sexuální pomůcku, co by je předčila.

Párový vibrátor vás překvapí už svým tvarem. Nevypadá totiž jako penis, připomíná spíš podkovu, co je uprostřed tenčí a na obou koncích tlustší. Někdy v nich bývá jeden motorek, jindy rovnou dva, v každém konci jeden. Také jsou poměrně malé, což však odpovídá jejich účelu.

Zvládá všechno: Bod G, klitoris, zadeček i partnera

Jak se párové vibrátory používají? Záleží na vás. Lze je samozřejmě využít i při masturbaci, ale jak vyplývá z názvu, typicky se využívají při párových hrátkách. Jeden konec se zavede do vagíny, kde dráždí bod G, zatímco druhý zůstane na klitorisu. K tomu se do vagíny vejde ještě penis, což je právě to hlavní kouzlo párového vibrátoru. Příjemné vibrace si v ten samý okamžik může užívat i partner.

Další variantou je pak použít ho jako vibrátor na dvojitou penetraci. Tedy že jeden konec zavedete do vagíny a druhý do zadečku. Příjemné vrnění si pak žena užívá dvojitě.

Ovladač patří do ruky muže

Aby toho nebylo málo, k tomu všemu je ještě možné zakoupit modely s dálkovým ovladačem. Tedy obvykle není tak dálkový, že by se dal vibrátor ovládat z druhého konce planety. Propojení většinou funguje na bázi Bluetooth, takže ovladač od hračky může být maximálně pár metrů. Na příjemné hraní to ovšem stačí.

Tip: Odvážnější páry takové hrátky zkoušejí i na veřejnosti, třeba v kině. Jestli po něčem takovém rovněž toužíte, při výběru si dávejte pozor na to, jak moc je hračka hlasitá.

Ať už máte s erotickými hračkami nějaké zkušenosti, nebo se teprve chystáte k výběru své první, párový vibrátor je rozhodně dobrou volbou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Zírání do obrazovek jako nový životní styl: když to nezvládají vaše oči, pomůže Betavid

Sedavé zaměstnání není jediným problémem, se kterým se musí náš organismus v 21. století vypořádat. Monitory a obrazovky nahradily definitivně papír. Co na to ale říkají naše oči? Nikdy v minulosti nebyly lidské oči nuceny koukat několik hodin, mnohdy třeba i 8 až 12, do rozsvícené plochy ze vzdálenosti pouhých 50 až 70 cm. Oko […]