Nuda pod stromečkem? S našimi tipy to nehrozí!

Už je pomalu na čase začít přemýšlet nad výběrem vánočních dárků pro vaše blízké. Pokud nechcete pod stromečkem opět zažívat nudu, protože zde vy i vaši blízcí opět najdete „otřepané“ dárky jako ponožky, čaje či kosmetiku, nenechávejte nic náhodě a pusťte se do výběru již nyní. Nabízí se spousta originálních dárků, se kterými u vašich blízkých určitě zabodujete. Máme pro vás inspiraci…

Jak vypadá ideální dárek?

Není možné najít věc, která by potěšila všechny stejně. Každý člověk je jiný, má jiné zájmy, líbí se mu jiné barvy apod. Právě toho se při výběru dárků držte. Vánoční dárky musí být „šité na míru“ osobě, pro kterou jsou určeny.

Inspirace na vánoční dárky pro ženy i muže

Velmi rozdílné jsou vánoční dárky pro ženy a muže. U žen téměř vždy zabodujete s krásou. Pokud chcete být originální, vsaďte letos na dárky s příběhem – tedy takové, které vypovídají něco o vztahu k obdarované osobě. Příkladem takového dárku je Kosmetická kniha babička. Obsahuje špičkovou kosmetiku, která je umístěna do obalu, který vypadá jako kniha. Po otevření obalu si babička může přečíst krátkou pohádku o milé babičce.

Lámete si hlavu s tím, jak překvapit vaši ženu? Víte o ní, že má ráda šperky? Překvapte ji originálně – kupte jí speciální hrneček, který má místo ouška nádherný prsten z dílny Swarovski. Vaše žena si bude moci kdykoliv dopřát luxusní šálek kávy nebo čaje…

Pokud vybíráte dárky pro muže, vyplatí se vsadit na praktičnost a vtip. Máte doma milovníka piva? Kupte mu speciální Chladící půllitr. Určitě potěší i Povlak na polštář ANO/NE. Z jedné strany má originální potisk dnes ano a z druhé dnes ne…Je zárukou zábavy před usínáním.

Nemusíte utrácet moc

Pamatujte, že největší radost udělají vánoční dárky vybrané rozumem a pro radost. Nemusíte za ně utrácet tisíce, někdy stačí i pár set korun. Kde takové dárky seženete? Podívejte se na Darkoviny.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *