0
Posted in Zdraví
18. 7. 2019

Nejezděte do lázní. Relaxační masáže si užijete i v centru Prahy

Stres je dnes již prokazatelně původcem řady onemocnění. Spouští i ta nejzávažnější. Proto je důležité naučit se relaxovat. Rozhodně nestačí po práci doma lehnout na gauč a bezmyšlenkovitě sledovat některý z kultovních seriálů. Jenomže máte ještě sílu na sport? Existuje kompromis – zajděte si na relaxační masáže.

Masáž je blahodárná nejen pro tělo, ale i pro duši. A není to jen zažité klišé. Díky masáži se uvolní svalový aparát a vazy. Dojde k jejich prokrvení. Současně se nastartuje látková výměna a výrazně se zrychlí odplavování odpadních látek z těla. To vše působí pozitivně na naše tělo i psychiku.

Mnohdy se cítíme diskomfortně díky různým nepříjemným bolestem těla. Ty se stupňují a přerostou v závažnější stavy. Od krční páteře dostaneme migrénu, nesnesitelná je bolest vazů pod lopatkou. Z celodenního sezení u počítače nás obvykle bolí bederní páteř a její okolí.

Relaxační masáž není rychlé proklepání těla

Pokud chcete masáž se všemi benefity, připravte si na ni minimálně hodinu čistého času. Přesně tolik trvají relaxační masáže v pražském Satori Spa. Mnohdy je dobré masáž spojit s dalšími aktivitami. Může se jednat o pobyt v sauně, která příjemně prohřeje tělo, nebo v soukromém jacuzzi bazénku. Takováto relaxace je již doslova zážitkovou, a proto si ji nejspíš raději užijete v páru než osamotě. I to je samozřejmě možné. Pro takto komplexní relaxaci se saunou, jacuzzi i masáží si rezervujte celé dopoledne či odpoledne. Rozhodně se budete cítit jako znovuzrození.

S partou i s kolegy z práce

Wellness centrum a masáže Praha 8 – Satori Spa umí nabídnou služby i pro větší týmy najednou. Místo víkendové akce s kolegy jednou za půl roku si můžete jednou týdně dopřát společnou relaxaci v tomto perfektně vybaveném pražském wellness centru. Saunový svět je připraven pro 25 osob. Takže relaxovat můžete pravidelně s celou firmou nebo týmem.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*