Nakupte pracovní oblečení pro celou firmu. Víme, kde pořídíte levně

Je spousta profesí, které vyžadují speciální oděv. Mezi ně se počítají i ty, kde zaměstnanci musí nosit montérky či jiné pracovní oblečení, protože to svoje by si příliš zašpinili. V takových případech většinou oděvy zajišťuje firma hromadně. Nakupovat ve velkém je totiž levnější. A ještě si můžete nechat na oblečení natisknout vlastní logo.

Příspěvek na pracovní oblečení je pro většinu společností méně výhodný, než kdyby nakoupily oděvy hromadně a pak rozdaly zaměstnancům. I pro ty je lepší, když už oděv dostanou a nemusí se o nic starat. Jakmile chce totiž firma ve velkém nakoupit pracovní oblečení – velkoobchod nabídne mnohem lepší ceny. Ostatně, existují obchody, které se zaměřují výhradně na velkoobchodní prodej. A jedním z nich je i Xfer.cz, brněnský obchod s e-shopem.

Pracovní oblečení pro spoustu různých profesí

Pojem pracovní oblečení je poměrně široký. Někdo při práci potřebuje bezpečnostní vestu, další bílou košili, sukni a zástěru. Jiní vestu s mnoha kapsami, pracovní kalhoty či želenou blůzu. Tohle všechno e-shop Xfer nabízí. Ve spoustě střihů, materiálů a barevných provedení, aby si vybral opravdu každý. Pokud by vám přesto žádná z nabízených variant nevyhovovala, je možné domluvit i zakázkovou výrobu.

Oblečení s logem firmy

Když už firma nakupuje pracovní oblečení ve velkém, je skvělé si ho rovnou nechat potisknout. Potisk či výšivka firemního loga už je v takové částce nevelkou investicí. Xfer používá několik technologií (sítotisk, digitální potisk, nažehlování) podle potřeby. Logo jsou schopní upravit si do potřebného formátu, pokud jej už nemáte.

Kdo by si chtěl oděvy prodávané firmou Xfer prohlédnout na vlastní oči, může navštívit Brno pracovní oblečení velkoobchod. Mimochodem, Xfer neprodává pouze pracovní oblečení, ale také klasická trička, polokošile, mikiny aj. Můžete si u nich tedy nechat potisknout i reklamní trička, která budete na Vánoce rozdávat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated