0
Posted in Nakupování
27. 11. 2018

Medaile pro muže i ženy

Co takhle letošní Vánoce pojmout o něco originálněji než ty předchozí a blízkým místo košil a ponožek nadělit skutečně hodnotné dárky? Těmi mohou být třeba mince nebo medaile ze vzácných kovů.

Na mysli samozřejmě nemáme „obyčejné“ medaile za sportovní výkony, ale medaile ze zlata té nejvyšší ryzosti. Víte, že to symbolizuje hluboké city? Medailí se tak svému (či své) choti můžete vyznat z lásky. Ale nejenom z ní.

Medaile nejenom za výkon

Prostřednictvím medaile můžete obdarovanému popřát štěstí, zdraví, popřípadě mu pogratulovat za vynikající sportovní výkon. Nebo za jakýkoliv výkon, kterým se umístil ve vašem životě. Ujasněte si, co ke své druhé polovičce skutečně cítíte, a především jí to dejte najevo. Třeba právě medailí.

Medaile pro ženy? Proč ne?

Medaile ale zdaleka nemusí být adresovány apriori mužům, byť u nich se sportovní duch nezapře. Jsme si ale jistí, že ocenění si zaslouží i ženy. Bohatou nabídku mincí a medailí jak pro muže, tak pro ženy najdete například na e-shopu Pražské mincovny. Tento specialista na investiční zlato je pro vás přehledně roztřídil do několika kategorií, což vám výběr maximálně usnadní. Buďme ale konkrétní.

Vybírejte na zlate-mince.cz

Otevřete hlavní stránku e-shopu (zlate-mince.cz) a odklikněte odkaz tipy na dárky. Rozbalí se vám další podkategorie jako jsou dárky pro ženy, dárky pro muže, dárky k událostem atd. Pak už bude stačit ženám rozkliknout odkaz dárky pro muže a mužům dárky pro ženy plné mincí a medailí s bohatou škálou motivů, z nichž si zcela jistě vyberete ten pravý, jež bude plně vystihovat obdarovaného.

Mince se jménem

Obrovské popularitě se před letošními Vánocemi těší medaile s vyrytým jménem obdarovaného. Mince z portfolia Pražské mincovny mají totiž vyrytá všechna jména českého i slovenského kalendáře, a to ženská i mužská. Věřte, žejméno vyryté do zlata té nejvyšší ryzosti je skutečným hodnotným dárkem.

Cenově dostupné medaile

A nebojte se, že vás ceny takovýchto medailí zruinují. Za stříbrnou medaili zaplatíte okolo osmi set korun a ty nejlevnější zlaté slitky vás vyjdou na zhruba 1500 Kč. To je za minci ze čtyřiadvacetikarátového zlata velmi slušné, nemyslíte?

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*