Máte přehled o službách digitálního marketingu?

Nevíte si rady, jak zvýšit tržby ve vašem internetovém obchodě? Máte pocit, že o sobě dáváte málo vědět? Pak se zaměřte na PPC reklamu, která vám dokáže přivést zákazníky.

O co se vlastně jedná?

PPC je internetová reklama, u které se platí cena za proklik na vaši webovou stránku. Platíte vlastně pouze za uživatele, které zaujala vaše reklama a mají zájem zjistit si bližší informace, potažmo jsou dokonce rozhodnuti u vás nakoupit.

Ve srovnání s klasickými tištěnými reklamními letáky je PPC reklama mnohem výhodnější. Nemusíte se zabývat grafickým návrhem, lámat si hlavu nad chytlavým sloganem, absolvovat vytisknutí a distribuci těchto reklamních materiálů. Ve výsledku byste zjistili, že investované náklady se vám ani zdaleka nevrátí, neboť většina lidí vyhodí tyto propagační letáky do koše.

Co je hlavním cílem?

Dobře postavená PPC kampaň v prvé řadě posílí povědomí o vaší značce. To se projeví nárůstem návštěvnosti vašeho eshopu a současně významně zvýší příjmy z objednávek. Toto se nazývá konverzní poměr – vypovídá o tom, že z návštěvníků se stali skuteční zákazníci, kteří ve vašem obchodě dokončili objednávku.

Služby PPC agentur

Hlavním posláním těchto firem je nastavit kvalitní výkonovou PPC reklamu napříč všemi vyhledávači a jejich reklamními systémy. Těmi jsou například Adwords, Sklik a Etarget. Jelikož je výkon PPC reklamy měřitelný, tak si budete moci jednoduše ověřit úspěšnost spuštěných kampaní. PPC agentura pak na základě výsledků PPC reklamu optimalizuje tak, aby byla co nejvíce rentabilní.

Nezapomíná se ani na Facebook

Facebook je jedním z nejlepších marketingových kanálů, tak proč ho nevyužít i pro PPC reklamu? PPC agentura navrhne vhodnou strategii, která umně skloubí výkon a cenu. Pak už budete jenom sledovat, jak vám tato sociální síť pomáhá vydělávat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *