0
Posted in Cestování, Sport
14. 9. 2016

Lyžování v Rakousku: Pro ty, kteří si chtějí zimu skutečně užít

Lyžaři si v posledních letech v Čechách kvůli mírným zimám příliš nezalyžují. Pokud lyžujete, určitě se také už těšíte na nadcházející zimní sezónu a zároveň se bojíte, aby byl dostatek sněhu. Vsaďte raději na jistotu a vydejte se lyžařský zájezd do Rakouska.

Rakousko je lyžařským rájem

Lyžování v Rakousku je i pro Čechy velmi lákavé. A tak se jich mnoho každoročně za ním vydává. Na výběr mají z mnoha skiareálů.
A proč tolik lidí jezdí lyžovat do Rakouska? Jsou zde výborné podmínky pro lyžování. I když třeba na českých horách není sníh, v Rakousku si určitě zalyžujete. Čeká tu na vás obrovské množství sjezdových tratí vhodných pro všechny lyžaře – od těch nejméně zkušených až po lyžařské profíky. Díky rychlému odbavení budete trávit hodně času skutečně lyžováním a ne ve frontách, a to díky vysoké přepravní kapacitě lanovek. Jistě oceníte i prvotřídní kvalitu lyžování, ale i další služeb na vysoké úrovni. A co je důležité…Rakousko není daleko. Zvlášť některá střediska jsou blízko hranic.

Hochficht: Tip na lyžařské středisko

Je mnoho rakouských lyžařských areálů, ve kterých si budete užívat lyžování se všemi výhodami, které k němu patří. Jedním z nich je Hochficht. Představuje největší nealpský lyžařský areál v Rakousku. Rozprostírá se v nadmořské výšce až 1338 m n. m.
Proč si vybrat zrovna tento skiareál? Jeho velkou výhodou je snadná dostupnost, co se týče vzdálenosti. Nachází se hned za hranicemi u lipenského jezera. Ušetříte tak náklady na cestu. Nejenže za kýženým lyžováním v Rakousku ujedete méně kilometrů, ale nebudete potřebovat ani rakouskou dálniční známku.
Svého oblíbeného zimního koníčku si tu budete užívat na 21 km sjezdovek, můžete čerpat všech výhod lyžování v Rakousku a zároveň nemusíte ani platit za rakouské ubytování. Ubytujte se na české straně.
A kde budete letošní zimní sezónu lyžovat vy?

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*