Kostýmy nepatří jen na maškarní ples!

Kdo si hraje, nezlobí – tohle pořekadlo určitě znáte už od vašich dědečků a babiček. A neplatí to jen v bezstarostných dětských letech! Pořádná párty, maškarní bál, oslava s ohňostrojem, šílené módní doplňky a netradiční dárky, to všechno vám pomůže rozbít nudu a stereotyp všedních dní.

Darujte smích

Blíží se narozeniny některého z vašich kamarádů nebo drahé polovičky? Pokud ještě nemáte nakoupeno, překvapte oslavence něčím, na co jen tak nezapomene. Může to být třeba vtipné spodní prádlo, zástěra, která dodá chybějící svaly na hrudi, netradiční polštářek či hračka. Jistě, žertovné dárky se nehodí úplně pro každého (na tchýni je raději nezkoušejte!), ale má-li někdo smysl pro humor, určitě je ocení víc, než další nudnou vázu, na kterou se mu bude doma prášit.

Žijeme jen jednou!

K pořádnému jubileu patří také oslava. Že vás plánování večírku děsí? Dobrá, s kamarády můžete sice vyrazit do hospody, s přítelkyní do luxusní restaurace na romantickou večeři ve dvou, ale pokud máte děti, je narozeninová oslava prakticky povinností. Nic jiného je tak nepotěší jako večírek s balónky, zajímavým programem (děti, možná přijde i kouzelník) a maskami. Uspořádat stylovou party není naštěstí až tak složité, když víte, kde sehnat potřebné rekvizity.

Co budete potřebovat kromě dobré nálady?

Balónky a všemožné dekorace pro výzdobu místnosti jsou základem, stejně jako drobné sladkosti, kterými podělíte návštěvníky. Zlatým hřebem každé oslavy pak může být domácí ohňostroj. Tajemstvím úspěchu každé povedené kostýmové party je vhodně zvolené téma, které lze pojmout zajímavým způsobem. Pirátská tématika, starověký Egypt, zvířecí říše, fantasy bál – to všechno jsou u malých i velkých oblíbené stálice. Vánoční a Halloweenské večírky snad netřeba zmiňovat. Na e-shopu http://www.ptakoviny-cb.cz/ se můžete na všechny tyto eventuality za levný peníz kompletně vybavit. Seženete zde vše od výzdoby přes dárky, kouzla a triky či pyrotechniku až po karnevalové kostýmy pro děti i dospělé, nejrůznější doplňky a make-up, kterým image dotvoříte. Kostýmy pro dospělé a jejich potomky jsou ovšem jen začátek. S Ptákovinami můžete obléci i rodinného mazlíčka!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *