0
Posted in Nakupování
26. 5. 2017

Konečně pořádné nezávislé srovnání půjček

Chcete si vzít půjčku, ale nevíte u jaké společnosti? Máte mnoho možností a vybírat si můžete podle různých parametrů. Pro získání té úplně nejlepší s nejvýhodnějšími podmínkami pro vaši situaci je dobré porovnat všechny dostupné nabídky. Jak na to s pomocí jednoduchých triků?

Porovnejte dostupné nabídky na jednom místě

Všechny rozdíly mezi jednotlivými společnostmi a jejich finančními produkty nejlépe uvidíte na jednom místě. Podívejte se na porovnání půjček a vyberte si tu, která se nejlépe hodí pro vaši aktuální situaci. Mezi důležité parametry, které je potřeba sledovat, patří výše úrokové sazby, ale i případné poplatky. Záleží na tom, jestli budete potřebovat doložit své příjmy a jak dlouhá může být maximální doba splácení. Při výběru nebankovní půjčky nezapomínejte na důkladné propočítání splátkového kalendáře a neberte si půjčky mimo vaše možnosti. Velkou výhodou půjčky online je rychlé vyřízení a převod peněz do několika dnů od schválení žádosti.

Zvolte správnou společnost

Základem je volba solidní společnosti, která vám nabídne optimální finanční produkt. Prohlédněte si zkušenosti a reference předchozích klientů a pokuste se zjistit co nejvíce relevantních a objektivních informací o dané firmě a její nabídce.

Například Tommy Stachi půjčka představuje možnost získat nebankovní půjčku téměř pro každého. Výše půjčky se pohybuje od 5 000 až do 150 000 korun a doba splatnosti je maximálně 36 měsíců. Jedná se o půjčku bez ručitele a bez nutnosti zástavy nemovitosti. Peníze je možné získat převodem na účet, ale i v hotovosti.

Další možností, jak vyřešit potřebu většího finančního obnosu, může být Expobank půjčka. V tomto případě se rozmezí půjčované částky pohybuje od 50 000 až do 500 000 korun. Výhodou je, že jde o půjčku bez ručitele a bez zástavy. To napomáhá v situacích, kdy běžný hypoteční úvěr nedokáže pokrýt celou hodnotu nemovitosti. Maximální doba splatnosti je 60 měsíců.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*