Koberec, jenž přečká staletí

Jaké jsou vaše představy o ideální podlahové krytině? Krytina, po které se budete nejenom pohodlně procházet, ale s chutí se na ní i uvelebíte? I na podlaze se totiž náromně dobře čtou knihy, poslouchá muzika i sledují filmy. Za jedné podmínky – je-li ta podlaha příjemně měkoučká a teploučká. Jednu takovou krytinu bychom pro vás měli. Co byste řekli ručně vázanému perskému koberci?

Pravý perský koberec zaujme na první pohled. V místnosti se vyjímá jako šperk, jenž z estetického hlediska v místnosti funguje jako její dominanta. Obýváku, jídelní haly i kanceláře. Obzvláště té propůjčuje tu nejlepší možnou vizitku.

Koberec, nebo investice? Obojí!

Pravý perský koberec je ovšem v první řadě ručně vázaný, a to z těch nejkvalitnějších materiálů v podobě bavlny, vlny a hedvábí. A s opravdu dlouhou životností. Skutečný originál přečká staletí a v rodinách se dědí z generace na generaci. Není to už hodně důvodů o investici do orientálního koberce začít uvažovat?

Originální a ručně vázaný

Jaký koberec zvolit? Jsou v hledáčku vašeho zájmu designové a moderní koberce? Nebo se spíše přikláníte k tradici? Zamlouval by se vám tradiční peršan? Nebo koberec íránský, turecký, afgánský, pákistánský, nepálský či turkmenský? V prodejně perských koberců Buchara (stejně jako na e-shopu s týmž názvem) seženete všechny. Originální, ručně vázané z těch nejluxusnějších materiálů a především certifikované. Certifikát je zárukou, že si zákazník pořizuje skutečný originál, ne byť velmi zdařilou napodobeninu.

Jaký koberec zvolit?

A co materiál a tvar ? Je libo hedvábí, bavlna, vlna či kůže? Líbil by se vám moderní koberec čtvercový, kruhový, nebo obdélníkový? Samostatnou kapitolou pak je design. V nabídce obchodu najdete koberce s různými barevnými kombinacemi. Koberce na pohled připomínající malířskou paletu, koberce s geometrickými tvary i tvary tradičními. Nabídka je tak bohatá, že vybrat z ní jednoho favorita se může jevit jako nelehký úkol.

Nechte si doporučit ideální koberec pro váš interiér

S výběrem vám však nabízejí pomoc samotní profesionální asistenti obchodu, specialisté na orientální koberce v pravém slova smyslu. Jim jednoduše pošlete fotografii svého interiéru (či si ji vezmete s sebou do obchodu) a oni vám nabídnou to nejlepší řešení. V podstatě se jedná o službu interiérového designéra. Tak ji využijte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Chcete si koupit nový nábytek, ale chybí vám inspirace? Víme, kde ji najdete!

Doma bychom se neměli nudit. Doma by se nám taky mělo líbit. Zkrátka bychom ve svém domově měli být rádi. Není to už hodně důvodů věnovat zařizování našeho interiéru o něco větší pozornost? Psychologové říkají, že naše bydlení prý odráží naši osobnost. Pokud tedy nepatříme mezi vyloženě ty submisivní typy, kteří zařizování interiérů přenechávají partnerovi. […]

Základem zdravého spánku je kvalitní matrace

Správně zvolenou matraci poznáte podle toho, že se ráno probouzíte skutečně odpočatí a nechce se vám z postele. Pokud zažíváte přesně opačné situace, máte pocit, že jste celou noc nespali a jste rozlámaní, je na čase se porozhlédnout po matraci nové. Nejprve se zajímejte o rozměr Má vaše matrace standardní velikost 90×200 cm, nebo dáváte […]