Klasické diáře mají styl. A nikdy se jim nevybije baterie

Každý, kdo potřebuje dokonale organizovat svůj čas, dobře ví, že spoléhat se v tomto směru jen na moderní techniku je poněkud krátkozraké. Mobilní telefony, tablety a další elektronická zařízení sice mají celou řadu užitečných funkcí včetně možnosti sdílet záznamy ve svém diáři mezi různými přístroji, nicméně stává se, že jim v tu nejméně vhodnou chvíli dojde baterie. Pak je i ten sebechytřejší mobil naprosto k ničemu až do chvíle, kdy je k dispozici zásuvka. A podobně je tomu i při jakékoli poruše. Oproti tomu papírové diáře podobnými nešvary netrpí a lze se na ně spolehnout jak ve městě, tak na několikadenní horské túře.

Jaký diář je ten pravý?

Plánovací diář je vhodné vybírat podle předpokládaného počtu záznamů. Těm, kdo si do něj zaznamenávají převážně schůzky s přáteli, termíny dovolených a akcí, jež plánují navštívit, případně občasné návštěvy lékařů, bude stačit měsíční diář. Týdenní diář zase bohatě uspokojí potřeby drtivé většiny studentů i těch, kteří mají jednou či dvakrát do týdne obchodní schůzku. Denní diář je nezbytností pro vedoucí pracovníky, advokáty, obchodní zástupce, realitní makléře a další profese, ve kterých je třeba mít čas během dne pečlivě rozvržen. Diář A5 je skladný a vejde se i do elegantní dámské kabelky, diář A6 se snadno schová i do kapsy. A diář A4 je zase výrazně přehlednější.

Diáře Helma uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Krásné a elegantní diáře Helma si zcela zaslouženě získaly oblibu již ve dvaceti evropských zemích. Jedná se o české výrobky, které přinášejí zákazníkům inspiraci již dvě desetiletí. Společnost Helma je v současné době největším českým producentem ve svém oboru a ročně dodává na trh více než 6 miliónů kusů kalendářů a diářů. Pro firmy má nachystanou slevu ve výši 20 %, ostatní zákazníci získají při objednávce v ceně od 365 Kč dopravu zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Cena zlata klesla o 10 %, investoři nakupují

Covid-19, slabá měna a dezorientovaný systém v posledním roce ovlivňují cenu zlata. V průběhu letošního roku se vyhoupla o 30 %, nyní krátkodobě o 10 % klesla. To je pro investory jasný impuls k nákupu. Je totiž téměř 100% jisté, že bude cena zlata zase zpět stoupat. Cena zlata z dlouhodobého hlediska roste, nikdy však ne […]

Vytvořte z vašich produktů originální vánoční dárky

Vánoční sezóna se blíží a pro většinu obchodníků nastává nejexponovanější období roku, kdy většina lidí shání dárky na Vánoce, kde se dá. Letos můžete během vánoční sezóny vydělat ještě mnohem více pomocí jednoduchého triku, který mnoho obchodníků u nás a ve světě používá. Je to jednoduché. Dejte vašemu zboží exkluzivní obal a udělejte z něj […]