0
Posted in Byznys
3. 10. 2016

Kam člověk nedosáhne, pomáhej mu vysokozdvižný vozík

Nabídka trhu s vysokozdvižnými vozíky se čím dál více rozrůstá a začíná být problém snadno si vybrat a zohlednit přitom všechna pro a proti těchto pomocníků v našich skladech a výrobních prostorách. Některá fakta dokáží být vskutku překvapující.

Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. se zabývá prodejem použitých vozíků a ostatní manipulační techniky. Jsou jedničkou na trhu v České republice, v rámci Evropy patří mezi přední a největší prodejce, ale svůj prodej zaměřili na celosvětové měřítko.

Ve dvou prodejních skladech nacházejících se v Praze – Horních Počernicích a v hlavním skladě v Červené Vodě, najdete jistě přes 800 kusů manipulační a skladové techniky. Nabídka sortimentu je nepřeberná a obsahuje veškeré možné značky a typy, které se pohybují na trhu.

Komplexní nabídka od A do Z

Sklady disponují čelními i bočními vysokozdvižnými vozíky, retraky, vozíky vysoko i nízkozdvižnými ručně vedenými, paletovými a terénními vozíky, teleskopickými manipulátory, vychystávacími vozíky, zakladači i pracovními plošinami atd. Vždy repasované a kompletně v novém laku.

Vzhledem ke zkušenosti, že každý zákazník preferuje jinou značku, snaží se společnost obsáhnout co nejširší nabídku výrobců, jako jsou třeba světové značky Linde, Jungheinrich, Still, Toyota, Desta, Nissan, Mitsubishi, ale i Genie, JLG či JCB.

Stačí jen upřesnit svůj požadavek na nosnost, výšku zdvihu a další technické parametry a pak už se můžete soustředit na výběr příslušenství a přídavná zařízení manipulační techniky, která jsou v těchto skladech naprostou samozřejmostí.

V neposlední řadě jsou skladem i teleskopické manipulátory, které mají své uplatnění v zemědělství a v náročných terénech staveb. Výběr lze doplnit o představu související s druhem pohonu a výšky zdvihu, což je již v rámci nabídky speciální.

Výběrem a nákupem nic nekončí

Tým profesionálů dále zajišťuje kromě kompletní poradenské činnosti spočívající v návrhu financování i v následný kvalitní dílenský a výjezdový servis, který je zodpovědnou tečkou za službami společnosti. VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. jsou spolehlivým cílem vašeho hledání.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*