Jaké výhody přinese vaší firmě reklamní flash disk?

Stále více firem používá vlastní USB flash disky potištěné svým logem, popřípadě vyrobené na míru tak, aby i svým tvarem propagovaly firemní značku. Důvody stoupající popularity reklamních flash disků jsou zcela zřejmé.

Reklamní USB flash disk je ideální dárek

Pokud chcete dát věrným zákazníkům či obchodním partnerům hezký dárek, reklamní USB flash disk (z klíčového slova “reklamní USB flash disk” linkujte prosím na https://www.bluearrow.cz/technologicke-predmety/reklamni-usb-flash-disk/)

je jasná volba. Nejenže jde o velice praktický předmět, který lidé používají velice často, ale díky své nízké ceně si jej můžete odečíst z daní, což v případě jiných reklamních předmětů není tak jednoduché.

Reklamní flash disk lidé rádi používají

Na rozdíl od jiných propagačních předmětů lidé používají USB flash disk velmi často a navíc si jej mezi sebou občas půjčují. Pokaždé když někdo váš reklamní flash disk (z klíčového slova “reklamní flash disk” linkujte prosím na https://www.bluearrow.cz/technologicke-predmety/reklamni-usb-flash-disk/) použije, uvidí vaše logo či název, což mu vaši firmu připomene. Pro zvyšování povědomí o vaší značce jsou tak reklamní flash disky naprosto neocenitelné.

Reklamní flash disk může mít jakýkoli tvar

Reklamní USB flash disk nemusí mít pouze podobu malé krabičky ozdobené vaším logem. Díky pokročilým technologiím 3D tisku vám v některých firmách, jako je například bluearrow.cz, které se zabývají výrobou reklamních předmětů, vyrobí flash disk v naprosto jakémkoli tvaru, který si dokážete vymyslet. Můžete tak mít USB disk například ve tvaru firemního maskota, nejprodávanějšího produktu, nebo 3D verzi vašeho loga.

Použít reklamní USB flash disk je velmi jednoduché

Flash disky jsou v současné době nejuniverzálnějším médiem pro přenos jakýchkoli dat. Mají vysokou kapacitu, jsou odolné, snadno se přenášejí a dokáže je použít naprosto každý. Stačí jen USB flash disk zastrčit do USB portu počítače a o nic víc se nemusíte starat. Navštivte stránky bluearrow.cz a podívejte se, jak může váš flash disk vypadat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

4 židle, se kterými budete žít zdravěji: začněte u kancelářské židle

K zdravějšímu životnímu stylu nevede jen zdravější strava či více sportu. Jelikož velkou část dne musíme chtě nechtě prosedět, potřebujeme rovněž zdravě sedět. Podívejte se, bez nichž židlí to nepůjde. Žádejte po zaměstnavatelích dobré kancelářské židle Nejvíce času prosedíme v zaměstnání. Mnohdy se kromě přestávky na oběd od počítače vůbec nedostaneme. Trpí tím nejen naše […]