Jaké výhody dnes nabízí moderní vířivky?

Moderní technologie nám daly spoustu nových možností, dokonale vybavené vířivky nevyjímaje. Dnešní vířivé vany jsou vyrobeny z velice kvalitních a trvanlivých materiálů a je možné vybavit je jemným osvětlením barvy dle výběru. Dle opláštění vířivky lze navolit i barvu terasy, anebo podle terasového prkna zvolit barvu vnější paluby vířivky. Nízkoenergetický provoz a velmi snadné ovládání je dnes samozřejmostí.

Již naši předkové využívali pozitivních účinků vířivek. Vířivky dříve ale vypadaly jinak, než jak je známe dnes. V antickém Řecku byly vířivky součástí veřejných lázní, které často sloužily ke společenským setkáním. Stejně tak ve starověkém Římě. Zde ale byly využívány spíše jako místo setkání sloužící k obchodním účelům.

Naopak dnes jsou venkovní vířivky spíše soukromou záležitostí. Mnoho lidí si dnes rádo dopřeje nerušenou relaxaci ve vířivce po náročném pracovním dni nebo fyzickém výkonu. I dnes jsou ale vířivé vany využívány k setkání s přáteli. Záleží pouze na Vás, jak se rozhodnete svou venkovní vířivku využívat.

Moderní vířivky je možné vybavit barevným osvětlením, je možné si v nich pustit příjemnou hudbu a ovládat je například pomocí aplikace přes mobilní telefon. Jejich údržba je nenáročná a obsluha je velice jednoduchá. Díky velice dobrým izolačním schopnostem zvolených materiálů je energetická náročnost vířivek velice nízká.

Trysky jsou rozmístěny tak, aby se hydromasáž zaměřovala na nejvíce namáhané svaly a došlo tak k jejich maximálnímu uvolnění. Ve vířivkách je také možná aromaterapie, která je založena na dávkování vonných olejů do vody. Nechybí také možnost muzikoterapie, chromoterapie a mnohem více.

Moderní vířivky nám zkrátka nabízejí vše, na co si vzpomeneme. Na trhu se ale objevují modely různé kvality, a proto je nutné dbát na správný výběr. V České republice je doporučována například společnost SPA Studio s.r.o, která je výhradním prodejcem kanadských vířivek značky Canadian Spa International®. Jednotlivé modely si můžete prohlédnout v showroomech společnosti, které se nacházejí v Praze, v Ostravě a v Mladé Boleslavi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *