Jak významně ušetřit na koupi nového počítače?

Je jasné, že bez počítače či notebooku dnes žít nejde. Děti jej potřebují do školy, dospívající pomocí něj komunikují s kamarády, dospělí si zase rádi přečtou, co se děje ve světě. Chce to pomalu, aby měl každý člen rodiny svůj. Jenže kde na to brát? Počítač ani notebook nejsou levnou záležitostí, chcete-li aspoň trochu kvalitní stroj, pod deset tisíc se v obchodě nedostanete. Nebo ano?

Čeká-li vás výměna starého počítače, je na čase se zamyslet, co od toho nového očekáváte. Jestli má zvládat nejnáročnější profesionální CAD/CAM aplikace, renderování videa a podobné úkony, pak vám nezbývá nic jiného než pořídit stroj za desetitisíce. Většina lidí ovšem používá počítač pouze k surfování po internetu, práci v kancelářských aplikacích, odesílání e-mailů, sledování filmů, pouštění hudby apod. A na tyto úkony bohatě postačí repasované počítače.

Co je repasovaná technika?

Repasovaná technika je taková, která už byla používaná, nicméně odborníci ji vyčistili a opravili vše, co nebylo funkční, aby byla zase téměř ve 100% stavu. Repasovaná levná PC se vykupují pouze z podnikové sféry, protože počítače stojící po celou dobu v kanceláři na stole jsou zachovalé. Obvykle se také jedná o výkonné počítače, mezi repasovanou technikou lze najít i počítače, které v době svého pořízení stály třeba čtyřicet tisíc. Teď je pořídíte za zlomek ceny.

Komu se hodí?

Prakticky všem běžným uživatelům, již nevyžadují nic speciálního. Mezi důvody proč se vyplatí repasovaná technika patří i fakt, že tolik neztratíte na poklesu cen. Jelikož jde vývoj rychle kupředu, dnes koupený počítač bude za čtyři roky už zastaralý, i kdyby dnes stál třicet tisíc. U repasovaných PC vás pokles hodnoty nemusí tolik mrzet.

Mezi cílové skupiny repasovaných počítačů patří především studenti, senioři, živnostníci, školy, call centra, autodílny, jakékoliv sklady, účetní firmy apod. Schválně se podívejte na www.levnapc.cz, jak obrovský je cenový rozdíl ve srovnání s novým zbožím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *