0
Posted in Bydlení
28. 1. 2016

Jak to dopadne, když nebudete uklízet?

Jednoduše špatně. Uklízet se musí, už od malička nás to učí naše maminky. Ale víte, co se stane, když se na to opravdu na dlouhou dobu vykašlete? Začali byste se topit v prachu a brodit se v odpadcích, z oken by nebylo vidět. Takže příště žádné výmluvy. Anebo si najměte firmu.

Odborníky na úklidové služby si objednává čím dál více lidí, jak společností, tak domácností. Při výběru spolehlivé korporace hrají největší roli zkušenosti a reference. Firma fungující už dlouhá léta působí důvěryhodněji, lidé dají často také na doporučení známých nebo vyhledávají na internetu.

Firmy vyčistí všechno

Zatímco vy (nebo vaši zaměstnanci) byste uklidili jen to nejnutnější, firma zvládá všechno. Okna se budou blyštit, všude bude vysáto, koše budou vynesené, podlaha vytřená, zrcadla se budou jen lesknout. Celá budova bude pravidelně vonět čisticími prostředky, záchody budou dezinfikované. Některé firmy dokonce čistí i žaluzie a perou závěsy.

Záleží jen na tom, jaké služby si zvolíte. V nabídce zavedené české společnosti Hondl Global Services jsou kromě úklidu vnitřních prostor i údržba venkovních ploch (také uklízení sněhu v zimě) a ostraha objektů. Dostanete tedy několik služeb v jednom. Ušetříte svůj čas a peníze. Platit si stálého zaměstnance na úklid se totiž nevyplatí. Firma vychází dost často levněji, záleží, jak často vás bude navštěvovat.

Firmy navíc často disponují technologiemi, o kterých běžný člověk nemá ani ponětí. Příkladem může být právě Hondl Global Service, která využívá inovativní systém PuraQleen pro čištění prosklených ploch, fasád a fotovoltaických panelů. Rovněž čisticí prostředky a jednotlivé zařizovací předměty jsou schopní sehnat od renomovaných značek jako CWS, Kimberly Clark, Merida, Vencl nebo Tork.

Společnost Hondl Global Service prováděla úklid dokonce na Ministerstvu kultury, Pražském hradě, v pražské pobočce Amazon Logistic nebo PPL.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*