Jak si udělat pořádek v nepřehledném skladišti

Skladiště nebo obchod s regály až po strop nepřehledně zaplněnými zbožím či stavebním materiálem je noční můrou každého majitele i provozovatele skladu. Je to sice lepší než mít prázdné police, ale k čemu nám je dostatek zboží, když se v něm nevyznáme, neumíme je bez problémů přemístit anebo vůbec najít. S přehledným rozmístěním materiálů a prodávaného zboží si lehce poradí ten, kdo si pořídí vhodné regály, příslušné obaly a v neposlední řadě ideální manipulační techniku pro bezproblémové přesuny.

Manipulační technika šetří lidské zdroje

Rudly, vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky a jiná manipulační technika jsou důležitými pomocníky v každém skladu, průmyslovém provozu nebo velkokapacitním obchodě. Elektrický paletový vozík ušetří spoustu lidské síly i počet pracovníků, kteří by se s rozmísťováním zboží i následným vyhledáváním trápili ručně s pomocí žebříků a štaflí. Kdo nemá zkušenosti s obsluhou vysokozdvižných vozíků a další techniky, neměl by se bez proškolení do takové činnosti vůbec pouštět.

Proškolení řidičů manipulačních zařízení

Pokud využijete vysokozdvižný vozík bazar, informujte se o možnostech proškolení a získání příslušného osvědčení pro řízení takových vozíků. Nezkušení řidiči mohou způsobit škody nedozírných důsledků s fatálními konci. V případě, že ve vaší provozovně pracuje zaměstnanec, který ovládá řízení paletového či vysokozdvižného vozíku, měli byste jej na rukou nosit. V opačném případě investujte do kurzů řízení manipulační techniky a zaměstnance nechte proškolit.

Rudly, retraky, vysokozdvižné a paletové vozíky

Nákupem techniky ve specializované prodejně, jež paletový vozík, vysokozdvižné vozíky, rudly, retraky a další zařízení prodává nové, repasované i použité, uspoříte nemalé částky za lidské zdroje, jež vám dobře poslouží na jiných pozicích provozu, obchodu či skladu. Paletový vozík bazar není pouhou prodejnou, stroje se zde rovněž pronajímají, servisují a vystavují se i osvědčení o technické způsobilosti v momentě, kdy vám končí platnost technických prohlídek vašich stávajících zařízení. Informace o prodávaných a půjčovaných zařízeních naleznete na stránkách firmy semathb.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *