Jak přichystat nezapomenutelnou zahradní párty za každého počasí

Z USA k nám přišel trend barbecue a dnes už si mnozí z nás nedokážou léto bez grilování na zahradě ani představit. Však by byla škoda nevyužít překrásného počasí a nesetkávat se s přáteli raději venku při západu slunce. Jenže co když venkovní podmínky plánované oslavě zrovna dvakrát nepřejí?

Na počasí se raději nespoléhejte, jelikož ani meteorologové kolikrát nejsou schopni s jistotou říct, kdy bude pršet. Přeháňky jsou v létě velmi časté, obzvlášť pokud budou taková horka, jaká jsme zažívali v posledních letech, dají se očekávat bouřky. Pro všechny případy byste tedy měli mít nachystaný zahradní párty stan.

Zahradní párty stan poslouží jako přístřešek pro občerstvení

Stan nachystejte za každého počasí, i když na obloze zrovna není ani mráček. Jednak by do večer přeháňka přijít mohla, jednak jej využijete i za svitu slunce, kdy aspoň poskytne stín.

Na stoly do stanu je dobré umístit občerstvení a pití. A právě to je důvod, proč se zahradní párty stany obvykle vyrábí v bílé barvě. Sice seženete i jiné (černou, béžovou, zelenou, hnědou, modrou, …), jenže tmavší odstíny víc přitahují sluneční paprsky a je v nich nepříjemné teplo.

Snadno ho povýšíte na luxusní zahradní altánek

Vybavujete si svatby z romantických filmů konané na zahradě? Vždycky tam bývají hezky květinami ozdobené zahradní altánky. A něco podobného si můžete vykouzlit i z párty stanu. Dají se na něj zavěsit květiny (ale pozor, v horku rychle uschnou) nebo třeba balonky. Moc krásně vypadají také světelné řetězy zavěšené u stropu stanu, po setmění vykouzlí neuvěřitelnou atmosféru.

Pokud jste už někdy viděli párty stany na svatbách a velkých firemních akcích, neděste se. Pro účely zahradní párty bohatě postačí menší varianty, vyrábí se i malé stany o velikosti 3 × 3 metry. V nabídce je má e-shop T-zbozi.cz, jedná se o tzv. nůžkové stany, které rozložíte snadno za několik minut.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *