Investicí do stříbra vyděláte majlant. Stačí vědět, jak na to

V současné době mají lidé poměrně vysoké nároky na živobytí. Avšak je takřka nemožné dovolit si nadstandard z běžného platu, který dostanete ve výrobní továrně anebo v kanceláři. Dokážete si představit, že budete sedět doma u počítače a peníze se vám budou na účet připisovat samy? Je to podle vás nemožné? Potom jste pravděpodobně neslyšeli o možnostech investování. Ukázkovým příkladem jsou Warren Buffet či Robert Kyosaki, které investice do stříbra a dalších komodit živí.

Investiční stříbro v posledních letech zaznamenalo opravdu zajímavý růst. Oproti jiným drahým kovům se stříbro pyšní tím, že se používá v průmyslové výrobě, a tak je po něm obrovská poptávka. Dokonce někteří analytici předpovídají, že do dvaceti let budou zásoby stříbra v přírodě vyčerpány, a proto jeho cena ještě výrazně poroste. Od roku 1999 se v elektronickém průmyslu začalo používat o více než 120 % stříbra více. Zajímavější růst byl zaznamenán ve farmacii, ve které se poptávka od roku 2002 zvýšila o neuvěřitelných 600 %. A takhle bychom mohli pokračovat dál.

Jak investovat do stříbra?

Pokud vás investice do stříbra opravdu oslovila, budete hledat způsoby, jak na to. Atraktivní formou jsou investiční stříbrné slitky a stříbrné mince. Investovat můžete v podstatě, kolik jen chcete, například pouze 10 000 korun, což je obrovská výhoda. Zároveň tím chráníte své peníze před inflací.

Stříbro se pyšní obrovským růstovým potenciálem, a to v řádech několika desítek procent. Z krátkodobého hlediska mohou být občas nějaké výkyvy, ale z dlouhodobého hlediska cena stříbra stále roste a růst i nadále bude.

V této specifické oblasti se perfektně orientuje společnost AuPortal, která patří mezi přední obchodníky s investičními kovy, a to nejen na českém, ale také na slovenském trhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *