0
Posted in Bydlení
4. 1. 2018

Interiérové látkové rolety zútulní váš domov

Přemýšlíte, jak vkusně zastínit svá okna před nepříjemným slunečním žárem? Pokud vás nelákají klasické žaluzie, zkuste látkové rolety. Toto dekorativní stínění bude nejen praktickým pomocníkem, ale i skvělým designovým doplňkem vašeho bydlení.

Látkové rolety jako dekorativní prvek

V dnešní době se už nejedná o nevzhledné šedé stahovací rolety známé z panelákových bytů. Látkové rolety Plzeň proběhly inovativním procesem, výběr až z 200 barevných odstínů od průhledných až po zcela zatemňující látky vás jistě potěší. Výrobě látkových rolet se více jak 20 let věnuje česká firma Bematech, která je v tomto oboru skutečným odborníkem. V jejím širokém sortimentu naleznete stínicí techniku té nejvyšší kvality. K dostání jsou látkové rolety řetízkové a motorické. Navíc se můžete spolehnout na kompletní servis, který se týká nejen samotné výroby rolet na míru, ale též zaměření a montáže.

Luxusní římské rolety

Vodorovné římské rolety jsou opravdovým designovým skvostem. Jsou zhotoveny pomocí automatického šití, jež zaručuje 100% rovné tunýlky s ohledem na maximální funkčnost. Perfektní vzhled podtrhuje technologicky vyspělé řezání laserem, neviditelné švy a dokonalé vypnutí látky pomocí laminátových výztuží. Římské rolety jsou ideální na velkoformátová okna o výšce až 5900 mm, šířce až 4200 mm.

Perfektně sladěné pruhy

Osobitý vzhled zajistí vašemu pokoji rolety den a noc Twintex. Jedná se o jeden z nejnovějších trendů, který efektivně kombinuje funkci žaluzií, záclon a rolet. Rolety den a noc fungují na principu střídání světlých a tmavých pruhů, jež můžete ovládat manuálně i motoricky. Celkový dojem je doveden k dokonalosti bezdrátovým ovládáním s velmi tichým motorem.

Pokud vás látkové rolety nadchly, navštivte stránky mk-rolety.cz. Zde se mimo jiné dozvíte, že tato firma provádí zaměření stínící techniky v Plzeňském kraji a v Praze.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*