0
Posted in Byznys
4. 6. 2019

Hutní a další materiál na jednom místě: včetně nerez ocelí 1.4112 a 1.4104

Hotové výrobky i polotovary, kovy, hutní materiály i plasty, různé trubky a armatury, protipožární systémy, vybavení pro čisté provozy i potravinářský průmysl, mechanické a nosné prvky, ale i dekorativní produkty – to vše lze nakoupit v Primapol. Firma je dceřinou společností Scope Metals Group, která spolupracuje s předními světovými výrobci těchto materiálů i výrobků na světě.

Primapol – vše od výrobků až po služby

Firma Primapol distribuuje materiály jako polotovary, ale i hotové výrobky. A nejen to. V rámci svých komplexních služeb nabízí i povrchové úpravy, CNC nebo řezání.

Ze surových materiálů nechybí v sortimentu hliník, nerezová ocel – včetně žádané oceli typu 1.4112 či 1.4104, ocel, plasty, měď, bronz, mosaz, titan, olovo, zinek, hořčík a další suroviny pro průmyslovou výstavbu.

Společnost je rovněž dodavatelem leteckých materiálů. Od kovů až po plasty. Sortiment tvoří letecké plasty, letecký hliník, nerezová ocel pro letectví, běžná letecká ocel, letecká měď i titan vhodný pro použití nejen v letectví, ale i v kosmonautice.

Specializací firmy jsou též systémy protipožární ochrany. Zejména spolehlivé systémy hasicích přístrojů, monitory a trysky Elkhart Brass, ventily požární ochrany, Fomtec hasicí pěna, potrubí, armatury, hydranty a požární skříně.

Pro architekty a designéry dodává Primapol rovněž hliníkové dekorativní listy, podlahové desky, dekorativní vlnité panely a děrované plechy. Podlahové desky v podobě embosovaných protiskluzových plechů, slzové, diamantové a pětidrážkové protiskluzové plechy a Bostep protiskluzové plechy se už nepoužívají pouze jako funkční a bezpečností prvky, ale i designové. Stejně tak děrované plechy. Ty firma nabízí s kulatými i čtvercovými otvory.

Nerez pro všechny druhy průmyslu

Primapol dodává velké množství martenzitických, feritických, austenitických a austeniticko-feritických tříd nerezové oceli. Jednou ze žádaných je například již zmíněná nerezová ocel 1.4104. Je vhodná pro obrábění v automatech. Pokud jde o korozi, umí odolávat prostředí vody i páry. Tato ocel je martenzitická, obsahuje síru, je magnetická a dá se leštit.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*