Exkluzivní operativní leasing, o kterém jste ještě neslyšeli!

Jednou z variant, jak si zafinancovat pořízení nového vozu, je operativní leasing. Ten nabízí mnoho výhod. Jaká jsou specifika právě této nové cesty pro nákup vozidla a v čem se vám to vyplatí? Čtěte dál a všechno se dozvíte.

Leasing nebo půjčka na zakoupení vozidla?

Mezi situace, kdy je lepší zvolit leasing, patří pořízení firemního vozidla či nemožnost sehnat dostatečně výhodný úvěr. Často ale vychází financování pomocí operativního leasingu výhodněji i ve chvílích, kdy je možné získat odpovídající půjčku. Vždy je nesmírně důležité propočítat si, jaká možnost vychází z dlouhodobého hlediska lépe. Díky zvolení správného financování totiž můžete ušetřit až několik tisíc korun.

Další výhody operativního leasingu

Hlavní výhodou je fakt, že nemusíte mít žádný počáteční kapitál a stejně budete schopni mít kvalitní vozový park. To se hodí hlavně pro majitele začínajících firem, kde jsou vozy nutností. V podstatě se jedná o dlouhodobý pronájem vozidel, ale s tím rozdílem, že zaplatíte mnohem méně než v klasické půjčovně aut. Firma poskytující operativní leasing se navíc stará o nezbytný servis a administrativu. Znamená to, že si ušetříte starosti, čas a samozřejmě i peníze.

Spočítejte si operativní leasing pro vás

Pro představu, kolik vás bude stát operativní leasing na měsíc pro vybrané vozy, využijte bezplatnou kalkulaci. Díky tomu si uděláte jasnější přehled o tom, zda se jedná o výhodné řešení nebo bude lepší přímý nákup automobilů. Nezapomeňte však na to, že v případě nepojízdného vozidla získáte náhradní vůz a nebudete muset rušit již naplánované schůzky. Tato možnost financování je vhodná i pro jednotlivce nebo osoby samostatně výdělečné činné, které potřebují reprezentativní vozidlo pro zajištění své vlastní obživy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *