Elektrikář Praha 1 a 2: první pomoc, která se hodí

Někdo si neporadí ani s výměnou žárovky, jiného vyleká praskání ve vypínači, ale pak jsou tady i ti, kteří řeší opravdovou „elektrokalamitu“. Šťáva v zásuvkách není, mrazák se začíná roztékat, no a samozřejmě nejede wi-fi. Protože i ta je závislá na proudu. Je proto čas volat elektro pohotovost nonstop.

Nechci pomlouvat sám sebe, ale my Pražáci jsme ta méně zručnější část národa. Takže na elektřinu bychom měli sahat skutečně jen přes vypínač a s použitím zásuvky. Když nás dostihne blackout, vždy bychom měli volat ty, kteří tomu rozumí. Takže elektrikář Praha 1 by měl být rozhodně jeden z nejdůležitějších kontaktů ve vašem mobilním telefonu.

Havárie a opravy elektro – to je Elektro Elefant

Elektro Elefant nabízí spolehlivou elektro pohotovost nonstop. Firma garantuje rychlý dojezd, takže určitě netestujte své amatérské elektrikářské schopnosti a chvíli vyčkejte. Firma mezi 8:00 a 18:00 dojede už do 60 minut, od 18:00 do 8:00 do 90 min. Profi elektrikáři k vám přijedou ve svátek i v pátek, a samozřejmě též o víkendu. Služba funguje v režimu 24/7, a to 365 dnů v roce. I když se společnost prezentuje jako elektrikář Praha 1 a elektrikář Praha 2, služby poskytuje pro celou Prahu a okolí.

Elekro pohotovost aneb když má vaše elektřina problém

S čím vším vám elektrikáři na pohotovosti pomohou? Kdykoliv vyhledají problém s vaší elektroinstalací a poruchu opraví. Službou je tedy oprava elektro a havárie elektro. Ale nejen to. U profesionálů z Elektro Elefant si lze objednat i kompletní elektroinstalaci, zapojení spotřebičů, výměnu svítidel, jističů, vypínačů a zásuvek, taktéž revizi elekro a hromosvodů. Firma je smluvním partnerem E.ON, PRE i ČEZ. Pokud potřebujete zprávu pro pojišťovnu, firma vám ji vyhotoví dokonce zcela zdarma.

Spolehliví elektrikáři a slušné ceny

Tak přistupují ke svým službám v Elektro Elefant. Za havarijní službu zaplatíte 490 Kč. Dále platíte za první hodinu práce 990 Kč, a za každou další započatou hodinu 590 Kč. Víkendy a svátky jsou s 20% příplatkem. Doprava po Praze je účtovaná paušálně 390 Kč. Mimo Prahy je cena dopravy dohodou. Za administrativní práce PRE si firma účtuje 500 Kč. Materiál pro opravy a další práce je fakturován po dohodě s každým klientem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

PVC dveře zútulní vaše bydlení. Jak vybrat ty správné?

Velice důležitými prvky v interiéru jsou bezpochyby dveře, jejichž design může být vskutku různorodý. Současné technologie jsou rozmanité a nabízí nepřeberné množství variací. Stejně tak byste neměli opomíjet ani zárubně, které by měly s dveřmi vytvářet harmonický celek. V následujících řádcích vám prozradíme, z jakých materiálů se dveře vyrábějí. Pokud do vyhledávače zadáte frázi jako […]