0
Posted in Bydlení
29. 11. 2017

Dopřejte si luxus v podobě velkorysé sedačky

Už vás nebaví tísnit se na malé sedačce? Chcete si v pohodě relaxovat u televize nebo u své oblíbené knížky bez omezování? Pak je na čase vyměnit vaši sedačku za novou, na niž se bez problémů vejde celá vaše rodina.

Který typ sedací soupravy bude nejlépe ladit do vašeho bytu?

Sedací soupravy jsou buď klasické rovné, nebo rohové. Rohové soupravy jsou mimořádně praktické a pohodlné. Umístěním v rohu pokoje výrazně šetří prostor. Mnohé z nich disponují též úložným prostorem, a navíc jsou rozkládací. Pokud u vás často přespávají hosté, tak jsou rohové sedací soupravy tím nejlepším řešením pro jejich uložení. Dobře zvažte na základě dispozice místnosti, zda si vyberete levé nebo pravé provedení.

Dalším velmi oblíbeným typem jsou sedací soupravy 3+2+1. Ty si můžete dovolit, pokud nejste nijak omezováni prostorem. Skládají se totiž z třímístné a dvoumístné pohovky, doplněné jsou křeslem. Stejně jako u sedačky rohové je možné vybírat z různých druhů čalounění. Mezi nejžádanější patří tkaná textilie, kůže a koženka.

Obývací stěna jako nedílná část pokoje

Gauč už máte vybraný, teď chybí jenom stěna, aby obývací pokoj působil kompletním dojmem. Luxusní obývací stěny vtiskávají interiéru konečnou podobu. Měly by vhodně ladit se sedací soupravou, aby celkový výsledek byl vkusný, elegantní a nadčasový. Sedací souprava a obývací stěna nepatří mezi nábytek, který za rok vyměníte. Proto při jeho pořizování dbejte na kvalitní zpracování, praktické využití a snadnou údržbu.

Co se týká obývacích stěn, ty si můžete zakoupit jako celek, nebo si jednotlivé díly sestavte podle vašich požadavků. Vyhněte se přehnaným kombinacím zaplňujícím prostor, neboť stěny do obývacího pokoje mají působit vzdušně. Nikdo už nechce mohutné obývací stěny zabírající značnou část místnosti.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*