Dílenský vozík: Nenápadný, ale skvělý pomocník

Většina chlapů dokáže ocenit precizně vybavenou dílnu. Právě tam se totiž chodí nejčastěji zašít a užívat si klidu bez manželky a svých věčně řvoucích ratolestí. My muži potřebujeme mít ve své pracovní činnosti dokonalý pořádek a soulad. Jen si vzpomeňte na množství nadávek, které jste vypustili z úst v době, kdy jste nemohli najít šroubovák, kleště nebo cokoli jiného! Mimo peprné výrazy padla i nejedna obvinění! Zbytečná. Vždy se pak totiž všechno zpravidla najde tam, kde bychom to nejméně čekali. I proto se vyplatí mít v dílně pořádek. Jak toho dosáhnout? Třeba s dílenským vozíkem.

Tichý ohleduplný společník

Když vám pracovní nástroje drží manželka, musíte ji u toho poslouchat. Pokud se obětuje soused, zpravidla se celá činnost zpomalí, jelikož si s ním dáte občas nějakého panáka. Moderní dílenský vozík je úplně jiný. Do vaší bohulibé činnosti vám stoprocentně mluvit nebude! Naopak, vyslechne si klidně i nadávky, když se vám nebude dařit, a poslouží v případě nutnosti odložení si jakéhokoli nástroje. Bude zkrátka loajální za všech okolností, což je nedocenitelné.

Práce s ním bude radost

Zapomeňte na nějaké složité tahání celého stolku! Nejnovější typy dílenských vozíků se vyznačují minimální hmotností a vysoce kvalitními koly vybavenými kuličkovými ložisky. Jejich pohyb je tak naprosto jednoduchý a vy to zvládnete jednou rukou. Díky ergonomickému madlu bude situace ještě jednodušší. Na převážený sortiment se nebude prášit, protože jej ukryjete přímo v některé ze zásuvek.

Kvalitní vozíky vám neublíží

Pamatujete si na staré dílenské vozíky, které byly těžké a na nerovném terénu se samovolně rozjely? To byla hrůza. Dokázaly způsobit velmi nepříjemná zranění. Stejně tak mohl mechanik přijít k úrazu i samovolným vysunutím šuplíku vozíku. To už dnes nehrozí. Tedy alespoň s modely firmy POLAK CZ vybavenými nejen praktickou otočnou brzdou, ale i důmyslným mechanismem proti nechtěnému výsuvu šuplíků. Tak už se v dílně nerozčilujte a některý si pořiďte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *