0
Posted in Bydlení
26. 4. 2016

Dílenské vybavení pro každého

Hledáte
kvalitní vybavení pro svou firmu nebo si chcete vyšperkovat svou malou domácí dílnu? Vybírejte z pestré nabídky dílenského vybavení firmy Profi Light CS v.o.s. Můžete vybírat jednotlivé kousky i celé nábytkové sestavy do vaší dílny, firmy či skladu. Kvalitní materiály podle vašich představ jsou pro nás samozřejmostí.

Který je ten pravý?

Pokud
vybíráte dílenský stůl nebo si chcete sestavit vlastní a potřebujete pro tyto účely díly a nábytek patřičné kvality, neřku-li nářadí, není nic jednoduššího než se podívat na stránky největšího internetového dodavatele dílenského vybavení v Česku a hledat inspiraci či radu tam. Koupit si můžete samostatně i hotové dílenské stoly.

Desky
dílenských stolů jsou z masivní spárovky, dřevotřísky nebo tvrzeného PVC, vše podle vašeho výběru. Speciálně pro kutily do menších dílen máme hotové nábytkové sestavy a pracovní stoly HOBBY opatřené zásuvkami či skříňkami. Jejich nosnost se pohybuje až do 300kg. Není problém později jednotlivě dokoupit další vybavení, které stylově nenabourá zbytek dílny.

Mít
vše při ruce

Dílenský nábytek zahrnuje jak dílenské stoly, tak i skříňky z kvalitního materiálu a příslušenství. Jsou-li vaše prostorové možnosti velmi skromné, jistě oceníte například závěsné panely na nářadí či celé závěsné skříňky a v nich zásuvky opatřené zamykáním.

Mezi
praktické dílenské vybavení, které nemůže chybět v dílně žádného kutila, je kufr na nářadí, do kterého se vejde vše a zároveň není tak prostorově náročný na uskladnění. Klasické plastové kufříky na drobný materiál nebo uzamykatelné hliníkové modely pro náročnějšího klienta? U nás si vybere každý. Na každé vámi zakoupené zboží dostanete záruku 3 roky, tedy více než je naše zákonná povinnost. Při nákupu zboží v ceně nad 2000Kč máte poštovné zdarma.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*