Creditair – půjčka před výplatou

Pár dní před výplatou a prázdná peněženka? Kdo by neznal podobnou situaci! Nepřijdou-li nečekané výdaje, nebývá většinou problém se na krátký čas omezit, co si ale počít, je-li třeba nutně zaplatit účty, nebo se pokazí nepostradatelný domácí spotřebič? Právě pro takové situace je zde společnost Creditair s nabídkou, které neodoláte. Rychlá půjčka před výplatou spolehlivě vyřeší akutní problém s momentálním nedostatkem peněz a zaplní díru v rozpočtu.

Od počítače, mobilu či tabletu přímo na váš účet

Potřebujete-li okamžitou finanční injekci, jistě vás potěší, že peníze můžete mít na účtu již do půl hodiny od vyplnění on-line žádosti o půjčku před výplatou na stránkách Creditair. Není třeba složitého papírování či dokládání nejrůznějších informací, není třeba kamkoliv chodit, dokonce nepotřebujete ani ručitele. Stačí jen vyplnit formulář přímo z vašeho počítače. Žádosti jsou zpracovány bleskově – dopijte si svou kávu a do 15 minut vás kontaktuje klientský servis.

Zapomeňte na zbytečné výdaje

Potřebujete si půjčit poprvé? Nevadí! I novým klientům nabízíme až 10 000 Kč zcela zdarma, bez poplatků a bez úroků. Samozřejmostí jsou ovšem také výhody pro stávající klienty, mezi něž patří možnost vypůjčit si až 30 000 Kč a věrnostní slevy od 5 až do 20%. A na co můžete vypůjčené finance využít? To už záleží jen na vás! Doba splatnosti je od 1 do 45 dnů, a protože pro složité životní situace má Creditair pochopení, můžete si tuto lhůtu v Klientské zóně odložit o dalších 45 dní.

Pomůže v nesnázích

Opozdil se váš zaměstnavatel s výplatou? Trápí vás problémy v rodině? Hrozí vám odpojení elektřiny či internetu? Naskytla se vám šance výhodné koupě zboží, na které nemáte dost financí? Porouchalo se vám auto? Není třeba se za nic stydět, jelikož jde o běžné životní situace, které půjčka před výplatou pomáhá řešit. Až vám opět bude scházet několik tisíc, kontaktujte Creditair jednoduše na webových stránkách nebo klientské lince.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *