Co si o nás mužích myslí ženy?: Čau, dáme sex?

Říká se, že jednou existoval muž, který pochopil ženy. A umřel od smíchu. Možná na tom bude kus pravdy. Je minimálně hodně k zasmání, co všechno jsou ženy schopné analyzovat, komentovat a pitvat z každé strany. Proč po sexu nezůstal na noc? Proč kamarádům neřekl, že jsem jeho přítelkyně, když už dva měsíce souložíme jako v nejlepším tvrdém péčku? Proč se vlastně vůbec neozval? Zkrátka věčné otázky, na které ženy neustále ptají a na které si vždy najdou své odpovědi. Ale většinou špatné.

[adsense]

Zbytečný návod na použití

Tak to chodí, Ženy jsou jednoduše komplikované a k životu potřebují věčné drama. Pokud jsou náhodou ve fungujícím vztahu, konec světa udělají i z nevynesených odpadků. A pokud jsou single, malé tragédie spojené s hledáním toho pravého jsou častější než chuť na nakupování. Chtějí prince na bílém koni, ale kdy se nějako objeví – milý, inteligentní a dobře vypadající chlap – nemají zájem. Nakonec se zamilují do prasáka, se kterým mají divoký sex všude, jen ne v posteli, a pro kterého se trápí minimálně třikrát do týdne. Tak kdo se v tom má sakra vyznat?

Ne dá se to pochopit ani popsat, co a jak udělat nebo říct, aby byly spokojené, na to by snad chtělo knížku větší než bibli. Možná by nám ale pomohl malý náhled do tajného života v čase, kdy jsou ženy „popravčí četou!, jinak známou jako nejlepší kamarádky. Na kávičkách a při víně totiž rozebírají, kdo jim co kdy povídal, co neudělal a rozhodně měl udělat, jací jsme my muži prasata, že se chováme jako debilové, že se uděláme dřív, že chceme stále vykouřit ptáka, i když to nemá ráda.

Po dvou týdnech vztahu by pak ženy chtěly v režimu čekám – na – toho – pravého nejradši poznat naše kamarády, po dvou měsících naší rodinu a po dvou letech by chtěly svatbu.

Barový sex-periment

Naštěstí se najdou takové, kterým biologické hodiny ještě netikají a mají dost rozumu, aby se rozhodli tak, že je lepší kvalitní sex než kvalitní deprese.

[ot-caption title=”” url=”https://www.reds.cz.hyperion.blueboard.cz/wp-content/uploads/2015/05/sex2.jpg”]

Tady je malý sex-periment Verunky.
Minulý týden, když jsme se byly s kámoškama na tahu ve městě podívat, co nového se nachází v našem loveckém revíru, zkusila jsem si malý experiment. Ten chlap seděl na baru, zřejmě s kolegou, byl celkem fešák a neměl snubák. Počkala jsem, až jeho parťák půjde na záchod, přece jen mám své ego a chtěla jsem tak předejít odmítnutí před publikem. Přišla jsem k baru, postavila jsem se těsně vedle něj, usmála se, a když se usmál i on, zeptala jsem se ho: „Dáme sex?“ Chvilku se na mě nechápavě koukal, potom se pokusil mě pozvat na drink, ale když jsem mu jasně řekla, že nechci drink, ale sex, kývl a společně jsme odešli. Moje kmošky byly v šoku a jeho parťák taky, když ho tam o minutu později nenašel.

[ot-caption title=”” url=”https://www.reds.cz.hyperion.blueboard.cz/wp-content/uploads/2015/05/sex1.jpg”]

Když jsme dál zpovídali Verunku, řekla nám, že to takhle nedělá pořád. Že asi ani nemá kamarádku, která by to takhle dělala. Co nám ale přiznala je to, že říkat věci narovinu jí dělalo opravdu problém. Jednoznačně je ale pravdou to, že kdyby otázku „Dáme sex?“ položil chlap ženě, 99% žen by ho poslalo do pr…. To chce alespoň dva drinky, pár komplimentů, jemné náznaky, povídat se zájem, poslouchat a přikyvovat, objednat další drink, pochválit nehty nebo vlasy, chvilku jí ignorovat, potom znova říct něco světaznalého, možná si dát další drink, chvíli se tvářit, že balíte její kmošku, protože žárlivost je svinstvo, a to vždy zabere. Potom ještě jeden kompliment anebo správně načasované chytnutí za zadek a sex máte jistý.

Je to zkrátka dřina na celý večer. Tak směle do toho. Jen jí nezapomeňte říct, že jde jen o sex na jednu noc. Ale to radši až potom. Předejdete tak nedorozuměním popisovaným na začátku.

[sklik]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *