Chcete lepší práci a adekvátní ohodnocení? Naučte se dělat v Excelu…

Pročítáte pracovní nabídky a narazili jste na problém v podobě podmínky zvládnutí Excelu? Tabulkový procesor od Microsoftu „bohužel“ skutečně patří k velmi častým požadavkům, a to i v případě pozic, u kterých byste to nečekali. Naštěstí nejde o nic, co byste neměli zvládnout. Stačí pár hodin a s přehledem si osvojíte i pokročilé funkce. Stačí, když se přihlásíte do online kurzu MS Excel od začátečníka profíkem v 6 hodinách.

Tabulkový procesor MS Excel je boží. Ale musíte vědět, jak na něj!

MS Excel je skvělý sluha, ale špatný pán. Jakmile se v něm zorientujete a naučíte se všechny potřebné funkce, křivka produktivity vaší práce vyletí nahoru raketovou rychlostí. Navíc zvýšíte své šance na lepší pracovní pozici a vyšší plat. Pomůže vám k tomu zmíněný kurz, za kterým stojí odborník Ing. Jiří Benedikt – lektor s mezinárodní zkušeností.

Kurz MS Excelu si lze objednat prostřednictvím portálu VímVíc.cz, čímž získáte doživotní přístup. Jinými slovy – více než 100 přehledně uspořádaných lekcí si budete moct přehrát tolikrát, jak jen budete chtít.

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé uživatele, kteří se chtějí naučit pracovat efektivněji. Lekce zahrnují základní práci s listy, základy funkcí, mírně pokročilé funkce, pokročilé funkce, grafy a prostorové vzorce. Chcete-li se o kvalitě kurzu přesvědčit ještě před nákupem, zhlédněte jednu z lekcí zdarma.

Po absolvování kurzu pochopíte všechny funkce i grafy a získáte certifikát. Portál VímVíc.cz garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti, a to do 30 dní od nákupu.

Pár zajímavostí na závěr. Aneb víte, že Excel…

  • Nebyl prvním kalkulátorem od Microsoftu? Předcházel mu software Multiplan (1982).
  • Se zrodil poté, co Multiplan prohrál konkurenční boj s rozšířenějším Lotusem 1-2-3?
  • Je dominantní na trhu již od roku 1993?
  • Ve verzích 5.0 až 9.0 obsahuje nejrůznější skryté „bonusy“ (tzv. Easter eggs)?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *