0
Posted in Vše
19. 11. 2018

Chcete být vidět? Reflexní vesty jsou nuda, jde to i lépe!

Povinnost nosit mimo obec reflexní prvky platí už dlouho, přesto jí spousta lidí stále nedbá. Mnozí by si na sebe reflexní vestu nevzali, přijde jim nepraktická či nepřitažlivá. Víte ale, že to jde vyřešit daleko elegantněji? Nemusíte být od hlavy k patě v reflexním, stačí i drobný doplněk.

Především je potřeba říct, že s reflexní – vestou si ostudu neuděláte. Prodávají se v několika odstínech, provedeních a také s veselými nášivkami. Nikdo vám je ovšem nebude nutit. Reflexní vestu si na sebe musíte obléknout pouze v případě, kdy zastavíte na vozovce a vylezete z auta. Při večerní procházce bohatě postačí třeba…

Deštník

Rozzářit si upršený den reflexním deštníkem není vůbec na škodu. Na druhou stranu se na něj zase tolik spoléhat nemůžete. Deštník s sebou nosíte pouze tehdy, když prší, jenže vidět musíte být i za sucha.

Tkaničky

Nosit je musíte, tak proč nepoužít reflexní variantu? Dostupné jsou v různých barvách, takže když si zvolíte nějakou jinou než zářivě žlutou, nebudou zbytečně přitahovat pozornost.

Ponožky

Nízké tenisky a vysoké ponožky jsou už zase v módě, vyberte si tedy reflexní variantu. Nejsou celé z reflexního materiálu, mají jen decentní reflexní proužek. Takže už víte, co si obléknout na příští běhání.

Čepice

Čepice je teď na zimu ideální. Opět si nepředstavujte nic z celoreflexního materiálu, má jen reflexní prvky. V létě se dá využít kšiltovka.

Páska na ruku

Neřešte žádné složitosti, nepřišívejte nášivky, nehlídejte si, jestli s sebou máte klíčenku či odznak. Pásku si dáte na ruku či nohu naprosto kdykoliv, ať už na sobě máte cokoliv.

A kdybyste si nakonec přece jenom chtěli obléknout tu reflexní vestu, podívejte se na webové stránky společnosti Altima. Mají zejména moc pěkné dětské vesty: https://www.altima.cz/5-detske-reflexni-vesty/.

Tip na závěr: Nezapomeňte opatřit reflexními prvky i vašeho pejska. Ideální jsou vodítka s reflexním proužkem.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*