Bytový textil, záclony a povlečení změní styl interiéru během okamžiku

Omrzelo vás již ladění vašeho domova a poohlížíte se po něčem novém? Abyste změnili jeho celkový vzhled, nemusíte nakupovat nový nábytek a další bytové vybavení. Stačí se zaměřit na textilie, jež dokáží s interiérem doslova zázraky.

Pozornost věnujte oknům

Nejste-li příznivci žaluzií, vaše okna určitě zdobí záclony a závěsy, které vám dopřejí patřičné soukromí. Mezi poslední trendy v této kategorii patří bílé záclony vyznačující se hustě tkanou strukturou. Tento druh záclon se díky svému nadčasovému designu hodí do jakéhokoliv interiéru. Zdobený spodní okraj zpravidla doplňuje pruh s decentním květinovým vzorem. V moderně laděném domově si můžete dovolit záclony s extravagantními motivy, jakými jsou třeba celoplošné vzory s kruhy různých velikostí.

Dopřejte si vydatný spánek

Závěsy neplní pouze dekorativní funkci, nýbrž se rovněž postarají o vaše 100% soukromí. V ložnici jsou oproti zmiňovaným žaluziím čím dál oblíbenější zatemňovací závěsy s blackout efektem. Dokáží zcela zatemnit místnost, čímž vám zajistí kvalitní a nerušený spánek. Tyto závěsy, které jsou dostupné v různých barevných variantách, se též přičiňují o udržení konstantní teploty v místnosti. Nepustí do ní sluneční žár ani chlad v sychravém období.

Co je v ložnici IN?

Ložnice je místem, kde můžete jednoduše měnit bytový textil podle nálady. Velkou měrou se na tom podílí povlečení, které udává tón místnosti. Jaké motivy jsou právě v módě? S nadcházejícím zimním časem je velmi oblíbený severský hygge styl, jejž charakterizují přírodní odstíny. Vsaďte proto na béžovou, bílou, šedou či hnědou barvu nejen povlečení, ale také hřejivých dek, přehozů, koberců a předložek. Hygge znamená pocit pohodlí a harmonie, proto v ložnici nezapomeňte též na doplňky z přírodnin, svíčky či světelné řetězy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

PVC dveře zútulní vaše bydlení. Jak vybrat ty správné?

Velice důležitými prvky v interiéru jsou bezpochyby dveře, jejichž design může být vskutku různorodý. Současné technologie jsou rozmanité a nabízí nepřeberné množství variací. Stejně tak byste neměli opomíjet ani zárubně, které by měly s dveřmi vytvářet harmonický celek. V následujících řádcích vám prozradíme, z jakých materiálů se dveře vyrábějí. Pokud do vyhledávače zadáte frázi jako […]

Elektrikář Praha 1 a 2: první pomoc, která se hodí

Někdo si neporadí ani s výměnou žárovky, jiného vyleká praskání ve vypínači, ale pak jsou tady i ti, kteří řeší opravdovou „elektrokalamitu“. Šťáva v zásuvkách není, mrazák se začíná roztékat, no a samozřejmě nejede wi-fi. Protože i ta je závislá na proudu. Je proto čas volat elektro pohotovost nonstop. Nechci pomlouvat sám sebe, ale my […]