Buďte IN i s bříškem

Těhotenství je zřejmě to nejkrásnější období v životě každé ženy. Jsou s ním však spojené procesy, které jsou sice zcela přirozené, ale zároveň ne moc oblíbené. Budoucím maminkám se začnou zcela proměňovat tělesné proporce. Zvětší se jim prsa a hlavně jim postupně začne růst bříško. Co s tím? Najednou musí změnit skoro celý šatník, a snad každá žena chce při všech příležitostech vypadat co možná nejlépe. V současné době už to naštěstí není problém. Můžete vypadat dobře i s rostoucím bříškem.

Těhotenská móda

Časy kdy měly maminky na výběr jen z omezeného množství modelů, jsou už naštěstí dávno pryč. Moderní těhotenská móda už nejsou jen volné šaty a kalhoty s laclem. I v pokročilé fázi těhotenství se můžete cítit pohodlně a přitom vypadat módně. Velkým hitem posledních let jsou například pletené těhotenské šaty, v kterých vám vynikne bříško, ale přesto jste maximálně elegantní. Během těhotenství není problém nosit dokonce i jeansy. Stačí, když mají v pase širší gumu.

Dětské kočárky

K jedněm z nejdůležitějších věcí z výbavy pro dítě patří zřejmě kočárek. Pro ty úplně nejmenší děti je nejvhodnější kočárek s hlubokou korbou, do které miminko pohodlně uložíte. Je to vlastně taková postýlka na kolečkách. Vodorovná poloha je totiž velmi důležitá také pro správný vývoj páteře dítěte. Větší ratolest už můžete v klidu vozit v takzvaném sportovním kočárku, v němž už může pohodlně sedět.

Pořizování stále nových modelů kočárků však stojí nemalé peníze, z toho důvodu jsou v současné době velmi oblíbené takzvané kombinované kočárky, někdy nazývané též kočárky trojkombinace. Jejich výhoda je především v tom, že v sobě slučují oba výše zmíněné typy a obsahují ještě jednu součást navíc. Jsou to vlastně kočárky trojkombinace s autosedačkou. Na samostatný podvozek lze přidělat jak hlubokou korbičku, tak i sportovní sedačku podle momentální potřeby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *