Během této úžasné hry 14-ti letých žáků na táboře otěhotněly 4 žákyně!!!

Jsme zvyklí, že jsou poláci vtipní a mají smysl pro humor. Je tedy jasné, že si děti umí vymyslet hru, během které se budou všichni bavit. Zase na druhou stranu velká chvála za to, že netráví čas u počítače… J Poláci tedy opět nezklamali, tentokrát se o tuto show postarali žáci polské základní školy v Ostrodě.


5 děvčat ve věku 14-15 let po hře se svými spolužáky otěhotnělo! Studenti si vymysleli hru, které dali jménu hvězda. Hra spočívá v tom, že si děvčata lehnou na zem tak, aby vytvořily hvězdu. Hlavy mají u sebe a nohy od sebe. Děvčata zavřou oči a chlapci s nimi souloží a střídají se jako ve hře „chodí Pešek okolo“. Vítězem se stane ten chlapec, který vydrží nejdéle. Tato hra dopadla tak, že několik dívek vyhrálo těhotenství a o otcovství rozhodnou až genetické testy.

Ve škole o těchto sexuálních praktikách nikdo nevěděl. Učitelé, kteří hlídali na táboře, se k tomuto tématu nechtěli vyjádřit. Není divu, opět mají světové prvenství! J Můžeme se tedy těšit na to, až tato hra dorazí i k nám do ČR, jako každá internetová výzva!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *