Autopůjčovna v Praze, která vám pomůže i vydělat

Dnešní doba přeje podnikavým jedincům – snad nikdy nevznikalo tolik originálních společností s netradičními nápady. V oblasti autopůjčoven je takovým unikátem pražská společnost AutoOdStrejdy. Jak vám může pomoci? Čtěte dál!

Naplní vaše očekávání

Zamyslíme-li se nad tím, podle jakých kritérií vybíráme autopůjčovnu, na prvních místech jistě budou stát pořádný výběr, spolehlivost a kvalita půjčovaných vozů, příznivá cena a férové jednání. Existuje mnoho případů, kdy se autopůjčovna jeví na první pohled skvěle, jenže zákazník příliš pozdě zjistí, že mu byla naúčtována řada poplatků – za palivo či pronájem nezbytností jako navigace či dětská sedačka, nebo je s vozem něco v nepořádku. Vstřícný a otevřený přístup k zákazníkovi a zevrubné prověřování veškerých aut tak patří k největším devízám autopůjčovny Praha. A ceník na jejich internetových stránkách vás nenechá na pochybách, že se jedná o výhodnou výpůjčku.

Nabízí možnost přivýdělku

A nyní již k tomu, čím je AutoOdStrejdy tak jedinečné. Pokud nepotřebujete půjčit vůz, ale naopak vlastníte auto, které využijete jen málokdy, můžete jej nabídnout klientům autopůjčovny. Namísto aby sbíralo prach na parkovišti, bude na sebe pracovat. Za jakou cenu se bude vaše auto půjčovat, o tom rozhodujete vy. Pouze vy také schvalujete, komu ho půjčíte. V hotovosti na místě nebo na váš účet obdržíte celou částku, aniž byste museli autopůjčovně odvádět jakoukoli provizi za zprostředkování.

V oběhu jsou i žádané dodávky

Poptávka po dodávkách je nyní velká, rozměrnější vůz vhodný i ke stěhování nábytku totiž v současné době zdaleka nevlastní každý druhý, většinou si jej tedy nelze vypůjčit od strejdy – pokud se nejedná o AutoOdStrejdy. Když vás čeká stěhování, přeprava materiálu či rozměrných zavazadel, v jejich vozovém parku seženete za výhodnou cenu řadu dodávek v perfektním technickém stavu. A co když vlastníte dodávku, která vám většinu času stojí nevyužitá v garáži? Nabídněte ji autopůjčovně dodávek Praha, ať vám vydělává!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *