Autolakovna jako ze škatulky

Mít krásnou autolakovnu je snem mnohých lidí. Vybavovat ji ovšem jen tak svépomocí není rozhodně ideální. Výsledkem bude dokonale nalakované tělo lakujícího člověka a flekatá kapota vozu! V tom lepším případě. V tom horším může být dokonce tento jedinec odvezen i do nemocnice, když se nadýchá práškové barvy. Interiér vaší dílny bude navíc vypadat jako hodně nepovedená duha! Co všechno tedy brát v potaz při vybavování dílny, v níž budou auta dostávat nový kabát?

Lakovací kabina a míchací box

Základem jakéhokoli provozu je bezesporu lakovací kabina. Právě v ní se totiž odehrává celý proces nanášení laku na kostru daného vozu, případně na některé náhradní díly. Flekaté plechy, které vjíždějí do jejích útrob, se rázem mění v krásné nové díly, jež budou součástí vozu. Lakovací kabina se neobejde bez svého věrného druha, jímž je míchací box. Jen on totiž dokáže připravit ty správné odstíny, jaké budou autům dokonale slušet. Pozor ovšem na kompatibilitu obou zařízení!

Komplexní filtrační program

Nedílnou součástí jakýchkoli profesionálních provozů musí být mimo jiné také komplexně řešený filtrační program. Vzduchotechnika pojímá především vstupní a výstupní agregát. Zapomenout nelze ani na odsávací box, který dokáže zachytit přebytečnou barvu. Díky filtraci také dochází k čištění okolního vzduchu, jenž je zbaven částeček barvy. K dispozici byste měli mít i přípravné pracoviště. Odmašťovat povrch automobilových dílů jenom tak na koleně se rozhodně nevyplatí. Ztratíte tak čas a v podstatě i peníze. Že nevíte, kde je profesionální vybavení lakoven k dispozici? Nevadí. Naším tipem je společnost Naver s.r.o. působící na našem trhu již od roku 1994. V jejím velmi bohatém sortimentu si jistě vyberete přesně to, co potřebujete. Nebudete-li si v něčem jistí, prostě a jednoduše se poradíte s profesionály.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *