7 využití pro plachtové haly

Napadlo by vás, jaká všechna možná využití mají plachtové haly? Tyto stavby jsou cenově velmi dostupné a stát mohou už během několika týdnů. Což jsou právě nejspíš dva hlavní důvody, proč jsou tolik rozšířené.

Montované plachtové haly na první pohled nevypadají příliš stabilně. Jedná se o kovovou konstrukci s opláštěním, kterou lze obohatit o umělé osvětlení, odvětrávání, zateplovací systém a další doplňky. Rozměry a barvy si volíte podle sebe a obrovskou výhodou je, že jde halu kdykoliv rozšířit, je modulární. Ve skutečnosti toho ovšem taková jednoduchá hala vydrží opravdu hodně. Sníh, vítr i vzlet vrtulníku.

Ale dost už vychvalování, pojďte se podívat na některé konkrétní případy využití.

1. Hala na opravu vrtulníků

Začneme rovnou něčím extrémním. V Afghánistánu používá naše armáda plachtovou halu od českého výrobce. Opravuje v ní vrtulníky.

2. Sportovní haly

Levná sportovní hala, ve které se bude dát hrát fotbal, basketbal, tenis nebo volejbal? Nejlepší volbou je ta plachtová. Rychle postavená, bez problémů do ní lze nainstalovat i tribuny. Mimochodem v hale je možné vybudovat třeba také dráhu pro motokáry!

3. Stáje pro zvířata

Zvířatům je jedno, zda budou ve zděné budově, hlavně když na ně nebude pršet a bude jim teplo. Což montované haly splňují.

4. Jezdecká hala

Speciálním typem je pak hala pro ježdění na koních. Montované haly totiž postavíte levně i ve velkých rozměrech, kdykoliv je lze ještě rozšířit.

5. Sklad libovolného zboží

Pokud vám jde hlavně o zastřešený prostor, plachtová hala bohatě postačí. O možnosti zateplení a osvětlení jsme již mluvili.

6. Zemědělská budova

V zemědělství je toho třeba skladovat spoustu. Úrodu, seno, slámu. Kde jinde než v rychle postavené a rozšířitelné hale?

7. Výrobní prostory

V průmyslu je možné haly využívat nejen ke skladování zboží, ale i jako výrobní prostory.

Všechny výše uvedené stavby montovaných hal v ČR realizuje společnost POLAK CZ. Více informací včetně toho, jaké moderní technologie používají, najdete na https://www.haly-polak.cz/cs/plachtove-haly-265.html.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated