5 věcí, které byste měli vědět, než okusíte kouzlo erotické masáže

Pokud aspoň trochu přemýšlíte o návštěvě masážního salonu, kde byste si objednali erotickou masáž, čtěte dál. Erotické masáže jsou tady, aby uspokojily vaše potřeby, nicméně abyste ve finále nebyli spíš zklamaní, měli byste vědět, co konkrétně čekat.

1. Nejde jen o vyvrcholení

Erotická masáž vás uspokojí fyzicky, mentálně a sexuálně. Ta poslední věc se vám může zdát jako nejdůležitější, ale po masáži budete mít jiný názor. Odejdete úplně odpočinutí, ještě více než z klasické masáže. Napětí a stres totiž často souvisí i se sexuální frustrací. Vyvrcholení není cílem masáže, pokud si tedy neobjednáte přímo masáž penisu, nicméně pravděpodobně k němu dojde.

2. Budete se muset ovládat

Erotická masáž vás s velkou pravděpodobností přivede až na okraj největšího potěšení, a to rovnou několikrát. Dobrý salón má vyškolené a zkušené masérky. Ty dokážou vaše potěšení načasovat tak, aby přišlo až na konci. O to intenzivnější však bude.

3. Nejdříve vás čeká sprcha

Ano, je to nutné. Masérky nechtějí masírovat nikoho, kdo je zpocený. Ve většině salonů si vás osprchují sami. Například v salonu Angel masáže, nabízejícím Praha erotické masáže, se nejdříve umyjete společně s masérkou. I vám pak bude masáž příjemnější.

4. Nechte své starosti odplout pryč

Je to jednoduché. Chcete-li si skutečně odpočinout, nechte starosti před dveřmi masážního salónu. Jestliže budete pořád přemýšlet o problémech, jež máte doma či v práci, masáž si naplno neužijete.

5. Masérky nejsou prostitutky

Z toho důvodu byste s nimi neměli zacházet jako s prostitutkami, ani po nich požadovat sex v jakékoliv podobě (pozor, orální sex je také sex!). Existuje několik typů erotických masáží, jako jsou tantrické masáže či masáže prostaty. Všechny vyžadují patřičné školení, tak za něj masérce dopřejte uznání. Dobrá erotická masáž je totiž umění.

Závěrem pro vás máme jeden tip. Jestli vás i po přečtení výše uvedeného láká erotická masáž – Praha jich nabízí opravdu spoustu. Můžeme jen doporučit salon Angel masáže v Holešovicích, kde zaměstnávají řadu zkušených masérek.