REDS – věci, o kterých všichni mluví

Na REDS.cz se dozvíte ty nejzajímavější, veselé i ohromující věci, o kterých všichni mluví. Na nic nečekej a začni číst REDS!

Známe 10 důvodů, proč je žena ve vztahu nevěrná

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/05/ženská-nevěra.jpg“]

Podle britské expertky, která se zaobírá sociálním chováním, Lenny Kristal ženy v podvádění svého partnera za muži zdaleka nezaostávají. Podle výsledků jejího výzkumu se k nevěře přiznalo až 43% respondentek.  Rozdíl mezi ženskou a mužskou nevěrou je ta, že ženy musí mít stejný důvod na to, aby svoji polovičku podvedli. Většinou se to týká citových problémů – nedostatečný projev lásky, pozornosti či sexu, což je deprimuje. Mužům na nevěru stačí příležitost.

[sklik]

Magazín Psychology Today sestavil deset hlavních důvodů, proč se z poslušných partnerek stávají falešné nevěrnice.

1)      Mizerné sebevědomí

Když má žena nízké sebevědomí, jeho kořeny mohou sahat až o dětství anebo i k muži, která jí neustále za něco kritizuje a slova chvály nejsou v jeho slovní zásobě vítané. Potom není divu, že se žena trápí,cítí se depresivně a hned jak jí nějaký jiný chlap utrousí kompliment, je okamžitě v sedmém nebi. A ze sedmého nebe není dlouhá cesta k posteli….

2)      Chuť pomstít se

Není nic horšího, než ukřivděná žena, která zjistí, že ji zradil její milovaný, přitom nemuselo jít ani o nevěru. Možná šlo i o jinou věc, jako je třeba urážka, nebo něco, co ji emocionálně položilo a zklamalo. V takovýchhle případech většinou přichází nevěra s někým, kdo jí uklidňuje a chlácholí.

3)      Pocit osamělosti

V některých vztazích po čase ženě ze statusu nejkrásnější a nejmilovanější osoby pod sluncem, nejlepší milenky a přítelkyně, nejdokonalejší matky zmizí všechny tyto přívlastky a pro partnera se stává je matkou a služkou. Tehdy přichází „ideální“ čas na chycení se na lep jiného muže. Někdo jí přece musí naplnit emocionální úroveň potřeb.

[adsense]

4)      Když je prostě koketa

Zadaná nebo nezadaná, kdyže je žena koketa, nějaký stálý partner, který by pro ni i život položil, jí nezabrání v tom, aby flirtovala i jinými muži. I když je ve vztahu naprosto všechno pořádku a cítí se v něm šťastná, flirt zůstává jen flirtem. Horší je, když se přidruží i ostatní důvody, které jsme například vzpomínali výše – osamělost nebo nedostatek sexu, tehdy je už od flirtu jen krůček k postelovým hrátkám.

5)      Málo sexu

A je to tady! Ve společnosti panuje teorie, že chlapi myslí na sex každých 6 – 7 minut. Kdyby to byla pravda, po světě by neběhalo tolik nevěrnic, protože by měli dostatek sexu doma se svým oficiálním partnerem, který by také potřeboval ukonejšit svoje potřeby. Ale skutečnost je často jiná.

6)      Málo něhy

Sex není jen o sexu, a to, že máte se svojí ženou pravidelně sex, ještě neznamená, že se cítí uspokojená i po emocionální stránce, ke které patří jednoznačně něha, pěkná slova, v podstatě romantika jako taková. Když tyto elementy chybí, jejich nedostatek může velmi šikovně zastřešit něžnější a pozornější muž.

7)      Nereálná očekávání

Ženy se rády dívají na romantické filmy a seriály, proto často sní o partnerech, kteří jí uspokojí po všech stránkách a budou se k nim chovat jako k princeznám. Realita je však trochu jiná. Nikdy pro ní nebude žádný chlap dostatečně dobrý a vždy mu bude něco chybět k tomu, aby byl tím dokonalým panem X. To je důvod, proč zkoušejí stále nové možnosti a doufají, že se jednou ten pravý najde.

8)      Nedostatek ženského světa

Když vám překáží, že se vaše drahá polovička často stýká se svými kamarádkami, buďte v klídku, je to stále lepší, než kdyby šla na párty s opačným pohlavím. Ženám zkrátka matka příroda nadělila do vínku zvláštnost, a to, že se se svými radostmi i starostmi , musí vždy s někým podělit. Dokonce i s těmi nejintimnějšími. A když nemají svůj babinec, tento deficit si můžou začít kompenzovat fyzickými styky s muži.

9)      Zbabělost vztah ukončí

Některé dámy jsou vychcané a nedokážou povědět chlapovi pravdu o tom, že chtějí vztah ukončit. Ujišťují se tím, že lež má krátké nohy a proto muže budou podvádět s domněnkou, že se o jejich nevěře dozví sám. Některé se dokonce bojí být samotné, proto vyhlásí konec vztahu až tehdy, kdy si budou jisté, že mají v zásobě novou spřízněnou duši, která čeká jenom na to, až se s dotyčným rozejdou.

10)   Závislost na sexu

Tady jen jedna věta – neradno se dávat do kupy s nymfomankami, sex s vámi jim stačit nebude!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *