REDS – věci, o kterých všichni mluví

Na REDS.cz se dozvíte ty nejzajímavější, veselé i ohromující věci, o kterých všichni mluví. Na nic nečekej a začni číst REDS!

Zakázkový nábytek je jako BIO potravina

Ne, nemáme tím na mysli, že je drahý a zbytečný. Jde spíš o to, že je to životní styl. Jakmile si jednou necháte vyrobit zakázkový nábytek na míru a poznáte všechny jeho výhody, nakupovat hotové skříně, stoly a poličky se vám bude už těžko.

U firmy, která se zabývá výrobou nábytku na zakázku, je na každého zákazníka pohlíženo jako na jedinečnou osobu, zatímco v obchodech s nábytkem bývá identifikován jen číslem kreditní karty. Při zakázkové výrobě se vám navíc opravdu věnují a vy máte možnost lépe pochopit celý proces vzniku nábytku.

Přijdete s nějakým návrhem, proberete ho s odborníky, vyberete materiál, necháte vymodelovat ve 3D a až pak se vyrábí. Je třeba investovat do toho taky vlastní čas, energii a nápady, takže nakonec to pro vás určitě nebude jen obyčejný kus nábytku. Bude mít zvláštní cenu a možná se bude dědit po generace.

Žijeme ve světě, kde se hledí především na množství a ne na cenu, a tak se většina firem snaží vyrábět hlavně ve velkém objemu. Práce řemeslníků, kteří si dají práci s každým jednotlivým kusem, není oceňována. Velkofirmy chrlí jeden kus za druhým, na zakázku se naproti tomu vyrobí jen dva dětské pokoje za týden. Nebo za měsíc. Každý kus je originál a byl mu věnován dostatek péče.

Každý kus nábytku má svůj příběh

Začíná tam, kde vás napadlo, že si přejete zrovna takovou a takovou skříň, pokračuje návrhem a sestavením. I pro vás může být zajímavé dozvědět se, jak se nábytek vyrábí, jak se tvoří modely a jak se vůbec správně zaměřuje pokoj.

A co cena?

Není výrazně vyšší, než u sériově vyráběného nábytku. Navíc si můžete na míru nechat vyrobit něco, co jste viděli dražší. Například pokud si prohlížíte obývací pokoje a zaujme vás nějaký obzvlášť drahý, zkuste si ho nechat nacenit i od firmy, která vyrábí na zakázku. Třeba to zvládne levněji.

Ať už si necháte zakázkový nábytek tvořit kvůli atypickým rozměrům nebo vysněnému designu, krok vedle to nikdy nebude. Dostanete propracovanou kvalitu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *