REDS – věci, o kterých všichni mluví

Na REDS.cz se dozvíte ty nejzajímavější, veselé i ohromující věci, o kterých všichni mluví. Na nic nečekej a začni číst REDS!

V osmi letech supermodelkou s milionovými výdělky?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Miliony spíš vydělávají rodiče Kristiny Pimenové, než ona sama. Tato holčička, která fotila pro společnosti jako je třeba Vogue, Roberto Cavalli, Dolce and Gabbana nebo Amari, je údajně nejkrásnější dítě na světe. Myslíte si to taky? Podívejte se do naší galerie.


Kristina pracuje jako modelka už od tří let. Na FB a Instagramu má miliony přátel, kteří sledují její profil a nedočkavě očekávají nové fotografie, které sem vkládá její matka. Ta je její manažerkou a je za to také dostatečně kritizována. Dle komentů je totiž právě ona kritizována za sexualizaci dítěte a za to, že malá Kristie přichází o normální dětství. Není se moc čemu divit, že se o ní matka takhle stará. Ona sama a její manžel, otec Kristiny, moc krásy nepobrali. Podívejte se ZDE.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_gallery type=“image_grid“ interval=“3″ images=“487,486,485,484,483,482,481,480,479″ onclick=“link_image“ custom_links_target=“_self“ title=“Nejkrásnější dítě světa“][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *