REDS – věci, o kterých všichni mluví

Na REDS.cz se dozvíte ty nejzajímavější, veselé i ohromující věci, o kterých všichni mluví. Na nic nečekej a začni číst REDS!

Po přečtení těchto 9 teorií o pyramidách se asi poškrábete na hlavě…

Švédský filozof z roku 1800 se domníval, že pyramidy byly ve skutečnosti filtrovací nádrže pro kalný Nil

Stovky let se již vede debata o tom, jak se pyramidy stavěly nebo k čemu sloužily. Někteří vytváří více a nekteří méně uvěřitelné teorie. Mimozemské nebo božské teorie jsou na dnešním pořádku. Podívejte se nyní na tyto fakta a teorie. Co si o nich myslíte?

 

1.) Středověcí Evropané věřili, že pyramidy byly postaveny pro skladování obilí, protože zmínky o sýpkách ve Starém zákoně jsou.

 

2.) V roce 1845, M. Fialin de Persigngy nabídl teorii, že pyramidy byly stavěny jako bariéry na ochranu Egypta a Nubie od větru a písku.

 

3.) Ignác z Loyoly Donnelly, bývalý kongresman z Minnesoty, napsal v roce 1882, že obyvatelé fiktivního města Atlantidy postavil pyramidy v období kolonizace.

 

4.) Švédský filozof z roku 1800 se domníval, že pyramidy byly ve skutečnosti filtrovací nádrže pro kalný Nil.

 

5.) V roce 2014, egyptský vědec Amir Gamal řekl do novin, že věří, že Izrael je spiknutí s cílem ukrást pyramidy.

 

6.) Autor Orion Mystery Robert Bauval tvrdí, že pyramidy jsou symetrií s Orion souhvězdím.

 

7.) Vůdce hnutí Svědeků Jehovových, Joseph T. „soudce“ Rutherford, napsal v roce 1928, že pyramidy byly postaveny Satanem.

 

8.) 1884 vědecká konference pořádaná ve městě Philadelphia obsahovala dokument, který potvrzuje teorie, že pyramidy byly vlastně kopce z kterých byly pyramidy vyřezány.

 

9.) Charles Piazzi Smyth, astronom královského Skotska, vydal knihu v roce 1864 v které píše, že Velká pyramida představuje konec světa, který předpověděl, že se bude konat v roce 1881.

 
Víte co je podivné? Že mimozemské teorie se zdají být mnohem více pravděpodobné, nemyslíte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *