REDS – věci, o kterých všichni mluví

Na REDS.cz se dozvíte ty nejzajímavější, veselé i ohromující věci, o kterých všichni mluví. Na nic nečekej a začni číst REDS!

Nikdy nezapomeneme na věci, které nám vždy připomenou dětství

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Doba se změnila a s ní se změnily i trendy. Každý z vás jistě něco sbíral, vyměňoval nebo stavěl. Jako děti jsme trávili čas venku. Ta doba je už bohužel pryč a to vše nahrazují moderní technologie a vysedávání u počítače. Co nám ale nikdo nevezme, jsou vzpomínky. Proto si pojďme zavzpomínat na věci, které ovlivnily naše dětství.

Nebylo chlapce, který by nesbíral hokejové kartičky. Vždy se našel nějaký ten peníz a už se utíkalo do trafiky, a nebo do nejbližšího obchodu nakupovat. S velkou radostí jsme balíček s kartičkami otevírali a nové kartičky založili do alba. Vždy, když jsme nějakou kartičku už měli, nezoufali jsme, protože vždy se našel nějaký kamarád, který s námi chybějící kartičky za ty přebývající vyměnil.

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/hokejové-karty.jpg“]

Foto: hokejovekarty.sk

Tamagoči

Pamatujete si vašeho domácího mazlíčka, ale v digitální podobě? Ano, je to velmi populární tamagoči, které k nám dorazilo z Japonska. Už jako děti jsme měli povinnosti se o toto virtuální zvířátko starat a dávat mu najíst. Tahle hračička dokázala zabavit na velice dlouhý čas. Dnes jsou podobné aplikace, které pracují na bázi tamagoči, dostupné na každém smartphone. Doba pokročila.

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/tamagoči.jpg“]


Šlapací motokáry Samozřejmě, jako děti jsme neměli řidičáky. Ale vášeň pro auta se u nás už projevovala. Jako malí chlapci jsme chodili na smeťák, překutali jsme tátovi garáž a nalezené díly skládali dohromady, abychom vytvořili legendární motokáru.

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/motokára.jpg“]

foto: facebook.com/socikstyle

Sbírání známek

Další sběratelská záležitost. Známky sbíral snad každý jako na běžícím páse.

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/známky.jpg“]

foto: infofila.cz

Papírová pošta

Mobily byly pro nás ještě v nedohledné době a my jsme si už tehdy věděli rady jak poslat zprávu. Schránky a tajná místa kam jsme si dávali lístky, ve škole podávačka z lavice do lavice… Pamatujete?

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/pošta.jpg“]

foto: Thirtyhandmadedays.com

Autíčkový koberec

Sen každého chlapce – mít co největší autíčkový koberec! Nemohly chybět ani angličáky…. [ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/koberec.jpg“] foto: Themetapicture.com


Pokémon kartičky

Pokémoni ovládli naše životy. Každou sobotu jsme vstávali brzo ráno, abychom se mohli dívat na další díl. Šikovní obchodníci zpracovali i kartičky a na nich jsme ujížděli snad všichni!

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/pokemon.jpg“]

foto: Pokeorder.com

Co třeba kuše, přestřelky a pogy?

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/kuše.jpg“]

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/přestřelky.jpg“]

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/pogy.jpg“]

Zdroj: manmagazin.sk[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_wp_tagcloud taxonomy=“post_tag“ title=“Zajímá vás:“][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *