REDS – věci, o kterých všichni mluví

Na REDS.cz se dozvíte ty nejzajímavější, veselé i ohromující věci, o kterých všichni mluví. Na nic nečekej a začni číst REDS!

Léčba chlastem? Budete se divit, co všechno léčí alkohol!

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/cv.jpg“]

Červené víno
…chrání před rakovinou, posiluje mozek, účinně pomáhá proti nespavosti, chrání před zubním kazem, pomáhá proti hluchotě.
…pozitivní vliv na zdraví lze přičíst na vrub látce resveratrol, která se nachází ve slupce a jadérkách hroznového vína. Antioxidant salicylát blahodárně působí na chloupky ve vnitřním uchu, které jsou nezbytné pro dobrý sluch. Podle amerických vědců navíc sklenka červeného bystří intelekt.
…chemické látky v hroznovém vínu blokují korozivní bakterie, čímž chrání před zubním kazem. Díky melatoninu se tělu lépe usíná.

 

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/bv.jpg“]

Bílé víno
snižuje hladinu cholesterolu, prospívá plicím, působí protizánětlivě.
hrozny bílého vína obsahují tyrosol a hydroxytyrosol, které snižují cholesterol. Antioxidanty chrání před škodlivými molekulami, které mohou poškodit plicní tkáně. Bílým by neměli pohrdnout lidé trpící artritidou – potlačuje záněty a snižuje bolest.


[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/pivo.jpeg“]
Pivo
obsahuje vitaminy a cenné minerály, které chrání srdce a kosti, a vlákninu…
půllitr piva v sobě skrývá víc než jednu čtvrtinu doporučené denní dávky vitaminu B, který brání růstu homocysteinu – látky způsobující nemoci srdce. V pivu je také bór potřebný pro zdravé kosti. Díky tomu, že je zlatavý mok chudý na vápník a bohatý na magnezium, snižuje vznik ledvinových kamenů až o 40%

 

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/gin.jpg“]

Gin
je protizánětlivý, močopudný.
Destiluje se z čistého alkoholu, proto po něm druhý den tolik nebolí hlava. Vyrábí se z jalovce, bobule, která má močopudné účinky a v přírodní medicíně slouží k léčbě ledvin, žlučníkových kamenů. Gin má taky protizánětlivé účinky.

[adsense]

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/brandy.jpg“]
Brandy
chrání před infarktem a krevními sraženinami.
Jako destilát červeného vína obsahuje brandy vysoké množství antioxidantů, které chrání před škodlivými volnými radikály. Ve 30 ml je tolik antioxidantů jako v denní doporučené dávce vitaminu C. Pravidelné pití brandy pomáhá podobně jako aspirin chránit před infarktem a krevními sraženinami…

 

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/sampanske.jpg“]
Šampaňské
chrání před poraněními mozku…
…myši, do kterých vědci nalili šampaňské, dokázaly sčelit poraněním mozku…

 

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/baileys.jpg“]
Baileys
je účinné proti rakovině…
Irský likér se vyrábí z whisky obsahující kyselinu ellagovou. Ta likviduje rakovinotvorné buňky, aniž by jakkoliv škodila buňkám zdravým..

Tak na zdraví!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *