REDS – věci, o kterých všichni mluví

Na REDS.cz se dozvíte ty nejzajímavější, veselé i ohromující věci, o kterých všichni mluví. Na nic nečekej a začni číst REDS!

Erotický salón? Předražené retro!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Panic – nepanic, rukce z nohavic, jdeme si užívat. Slečny v privátech, to není vždy jen samá ochota a proto v rámci slapské soudružnosti přinášíme návod, jak si poradit se ženou, která se věnuje nejstaršímu řemeslu na světě.

Erotický salón? Předražené retro!

Kdo už překročil vchod klasického erotického masážního salónu, jak honosně to zní a při tom jde jen o masáž na patnácti centimetrech těla, ví, že Bohumil z filmu Dědictví měl pravdu. Za cestu okolo světa, hovorově kompletní služby, vysolíte sumu asi takovou jako baby za podprsenku. Od baru na vás zírají supy s nápisem vyhazovač na čele a čekají, zda si nedáte šampaňské, whisky anebo aspoň vodu za ceny, oproti kterým je vysokohorská přirážka bagatel. Platíte už od vstupu, aniž byste dosáhli vrcholu. Pro chlapy, kteří mají radši za málo peněz víc muziky, naštěstí existují alternativy.

Ceny jako u dobrých známých

Každá chce být modelka ve velkém městě, a tak končí na privátě s tím, že Pretty oman v praxi se může odehrát i v Praze, a nebo někde jinde, v ČR. Obvykle stihne dvě tři čísla denně, přitom „milionář“ z peněženky vytáhne pomačkanou tisícku a hodinu souloží. Žádné drahé pití, žádné gorily, jen vy a ona. Ona, kterou si zaplatíte.
Ceny jako u dobrých známých za sex, jedna báseň. Ptáte se na háček? Je jich víc, takže postupně odhalíme jeden za druhým. Jaké nástrahy vás mohou čekat?

Pozor na fotky

Velké množství stránek dnes loví zákazníky na ukradené fotky. Je pro ni jednoduché napsat, že má devadesát kolo a přitom vypadá na devadesát krát dva. Proto je dobré přečíst si reference a spolehnout se weby, které s nimi disponují. Jistou zákusku vám dají i ověřené profily. Střílet jen tak naslepo je tak trochu riziko. Podobné jako vyrazit na lov a zapomenout si pušku.Dohodněte se dopředu

Dopředu si zjistěte, jaké jsou podmínky, za co jsou příplatky a v čem děvče klienta přivítá. Určitě se ptejte, jestli se sprcha počítá do placeného času a jestli má stopky a nebo fandí volnějšímu dojezdu. Mnohé zaškolují i panice ale velké slevy nečekejte. Naučí tak zajíčky o světě žen mnohem víc, než je to co kam patří.

Pozor na zdraví a cennosti

Co se týká zdraví, zeptejte se na testy. Máte právo se chránit, ikdyž používáte kondom. Co se týká cenností, ke dobré si brát s sebou přesnou částku a drobné na příplatky. Jak byste pak chtěli vysvětlovat, kde jste ztratili své cennosti? Nechte vše nepotřebné doma.

Takže směle do toho! Nejstarší řemeslo potřebuje podporu!

Zdroj: manmagazin.sk[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_wp_tagcloud taxonomy=“category“ title=“Zajímá vás:“][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *