REDS – věci, o kterých všichni mluví

Na REDS.cz se dozvíte ty nejzajímavější, veselé i ohromující věci, o kterých všichni mluví. Na nic nečekej a začni číst REDS!

8 důvodů, proč by jste si měli nechat narůst vousy. Pokud můžete!

Umožní vám to být líný

Zima se blíží a já nevím jak vy, ale já jsem připraven nechat si narůst svůj plnovous. Existuje mnoho výhod pro pěstování vousů na vašem obličeji a to nejen v zimě, ale po celý rok. Pokud jste nikdy nedali šanci vousům, navrhuji, abyste to zkusili.

1.) Je to levnější mít vousy.

Když se přestanete holit, ušetříte! Holící strojky a břitvy jsou drahé. Však si to zkuste spočítat a nezapomeňte na vodu po holení a pěnu na holení!

2.) Umožní vám to být líný.

To, že si necháte růst vusy vám umožní delší spánek. Nemusíte se budit o 10-20min dříve! Komu se chce brzy z postele? Pohlaďte si plnovous a zzzzzz dále!

3.) Budete vypadat moudřejší.

Přemýšletje o těch nejmoudřejších kámoších které znáte. Ti všichni mají vousy. Dokonce drtivá většina vyobrazení boha zobrazuje muže s plnovousem. Má to své konkrétní důvody. Instinktivně náš mozek hodnotí moudro podle stáří a to právě signalizuje délka vousů. Vidíte, vousy jsou úžasné, tak proč se sakra holíme? A co žena, jak si pokládá otázku… mladý, uhlazený? Nebo zcestovalý, moudrý a vousatý? I zde funguje instinkt pánové!

4.) Ženy mají rády vousy.

Je nespočetná komunita žen, terá vyznává vousům to nejlepší a sexy. Však zkuste pohledat na internetu. Dokonce vám nabídnou i peníze… Tak o čem ten život je pánové? Jestli o ženách, tak vousy!

5.) Můžete vypadat perfektně.

Nevím jak vy, ale můj obličej bez vousů vypadá jako kostra. Pokud to vidíte také tak, nechte to zarůst. Budete vypadat zdravější a přitažlivější.

6.) Bude vám tepleji.

Možná si ani neuvědomujete, jak vás vousy hřejí. Většina to zjistí až když se oholí. Vousy jsou kožíšek a to pozná každý můž například za chladného větru v zímním čase.

7.) Je to bezpečnější.

Nemohu vám říct, kolikrát jsem se již během holení pořezal. Možná to dělám špatně nebo to neumím. To je fuk. Nezáleží na tom. Když jsem si nechal narůst plnovous jsem v pohodě. Nulové riziko podřezání krku. Však si představte co vše lidé používají na holení. Jaké ostré předměty…

8.) S vousy jste mužný.

Víte kdo má vousy? MUŽ. Víte kdo je nemá? ŽENA! (tedy z větší části) Pětsujte si své vousy a dejte jim šanci. Uvidíte sami a když to neklapne, tak to prostě oholíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *