REDS – věci, o kterých všichni mluví

Na REDS.cz se dozvíte ty nejzajímavější, veselé i ohromující věci, o kterých všichni mluví. Na nic nečekej a začni číst REDS!

8 důkazů o tom, že vztah s mladší ženou vás totálně zrujnuje!

[ot-caption title=““ url=“http://reds.cz/wp-content/uploads/2015/04/mladší-žena.jpg“]

Na věku přece nezáleží – to je nejoblíbenější věta lidí, kteří mají po svém boku partnera s generačním rozdílem. Ale věřte, že pokud nepatříte mezi osoby s nejvyšším stupněm tolerance, po čase zjistíte, že na věku přece jen záleží. Jestli jste se zahleděli o 18-ti leté žabky a stůj co stůj jste přesvědčený o tom, že s ní chcete mít vážný vztah, připravte se na to, že to nebude procházka růžovou zahradou. Až na vyjimky potvrzující pravidlo.

Když okolo vás projde pěkná, mladá kočička, proč byste se za ní nerozběhli. Vždyť od toho máte přece oči, abyste se podívali. Horší už je, když máte přes 30 let a do takovéto ženy se zahledíte s vážným zájmem jí poznat blíže. Slovo dá slovo, začnete se potkávat, oba se do sebe zamilujete a je vám úžasně. Po ulici se s mladým 18-ti letým kuřátkem chlubíte jako páv, v posteli vám nikdy neřekne ne, obdivuje vás a užívá si vaší pozornost a dary, kterými ji obklopujete. Po čase se však ideály o krásném vztahu začnou rozpadat. Na povrch se totiž proderou trhliny zapříčiněné věkovým rozdílem:

Kamarádi

Vaši kamarádi vám mladou kočičku budou určitě závidět a nebudou si s ní mít o čem povídat. To platí i opačně. Budete se v jejich společnosti cítit jako jejich děda. Domácí úlohy, a nebo debaty o tom, kdo komu co jak řekl, lajknul a podobně vám budou lézt krkem. Jim zase budou vadit vaše problémy v práci či opožděné splátky na hypotéku.

Pařby

Pokud je vaše dívka trošku mrška a poznali jste ji někde na diskotéce, věřte, že toto místo se pro ní na víkend stává druhým domovem. Tím pádem i pro vás. A pokud vás už ve vašem věku nebaví neustálé vymetání klubů, jí to zase až tak překážet nebude. Dokonce bude možná radši se svými kamarádkami než s vám. Vy budete doma šílet, jestli po víkendu neskončí v posteli s někým jiným.

Zábava

Vy jí sice imponujete svým šarmem dospělého muže, který se o ní umí dobře postarat a je hrdá, že má po svém boku zabezpečeného muže. Ale je ještě mladá a poblázněná. Chce se bavit, což je samozřejmě dobře. Tento druh komfortu jí však poskytne vaše mladší konkurence, o které vám říká, že jsou to jen kamarádi. Ale jak sami víte, kamarád taky rád. Předpokládáme, že právě proto raději přetrpíte i víkend na chtě ve společnosti lidí, jejichž hůmor vám nic neříká a rozhodně s nimi nejste na stejné vlně. Ale vždy je to lepší, než se doma trápit s vědomím, že ona nasává se svými kamarády a hraje puberťácké hry.

Plány

Vy byste se nejraději usadili a založili rodinu. Máte dobrou práci, zabezpečení… Ale mladou přítelkyni, jejíž plán je správně vyplnit přihlášku na VŠ a potom dalších pět let žít na intru XY kilometrů od vás. Věřte nebo ne, ale po čas tohoto období se jeden z vás dříve nebo později najde nějakou náhradu. Ona asi dříve. Vysokoškolský život je plný zábavy a děvčata i chlapci se snaží poznat nepoznané. Je sice hezké, že vaše přítelkyně chce mít titul, ale vysoká škola není, bohužel, jen o studiu. Stojí vám tedy takováto přítelkyně za to, abyste oddálili plány o dalších pár let?


Peníze

Jako pravý gentleman byste měl účet za rande zaplatit, ale pokud je dvojice ve vážném vztahu, na nějakých výletech a podobných parádičkách by se měli nějakým tím zlaťákem podílet oba společně. Ve vztahu s mladší partnerkou však 90% věcí bude více méně na vás, takže věkový rozdíl zastraší i vaši peněženku.

Vaření

Ve vztahu s mladou studentkou asi nebude platit, že láska prochází žaludkem. Protože se asi jen tak nedočkáte teplé domácí stravy. Není se čemu divit, vždyť u ní doma vaří rodiče, tak proč by najednou měla vařit ona? Maximálně vás překvapí špagetami. Ale zázraky nečekejte, takže buď bude vaření na vás, a nebo na dobrém kuchaři z vedlejší restaurace, což se samozřejmě také prodraží.

Energie

Jednoduše jí nebudete stíhat a budete pro ní břemeno. Ona bude dál žít svým tempem. Bude stále chtít někam chodit, sportovat, nakupovat, výletovat, sexovat….. a vám se, samozřejmě, unavenému z práce nebude nic z toho chtít. Nejhorší je, že pokud to nebudete vy, najde si někoho jiného, kdo s ní podstoupí všechny trachtace.

Daleká budoucnost

Přemýšleli jste na tím, že když ona bude mít tolik let, co teď máte vy, že už pro ní nebudete ten charizmatický sexy třicátník ale starý a znuděný chlap, který ji už nebude přitahovat? A že vlastně až tehdy přijde řas, kdy bude chtít mít děti, ale vy se už na to budete se cítit starý? Na to je taky třeba myslet, že i vám tikají biologické hodiny!

Zdroj: manmagazin.sk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *