REDS – věci, o kterých všichni mluví

Na REDS.cz se dozvíte ty nejzajímavější, veselé i ohromující věci, o kterých všichni mluví. Na nic nečekej a začni číst REDS!

18 neuvěřitelných návratů domácích miláčků domů

Připravte se na neuvěřitelné příběhy domácích mazlíčků, kteří udělali vše proto, aby se dostali zpět domů ke svým páníčkům. Čtěte dech beroucí a dojemné příběhy, které nenechají jedno oko suché.Není nic horšího, než ztráta vlastního domácího mazlíčka. Nevíte, jestli se vám ještě někdy vrátí domů, jestli se mu něco nestalo a jestli tam někde venku přežije. Zatímco majitelé ztracených psů a koček vyvěšují a rozesílají letáky, hledají všude možně, vyptávají se na místech, kde je naposledy viděli, milovaní členové rodiny překonávají různé překážky a dělají všechno pro to, aby cestu domů našli. Zní vám to jako z filmu? NE! Jako zázrakem se přesně tohle stalo v reálném životě. Máme pro Vás reálné příběhy páníčků a jejich zvířecích ratolestí.

Tyto příběhy vás utvrdí v tom, že pokud jste právě i vy ve stejné situaci, není ještě nic ztraceno! Celý týden Vám budeme denně servírovat dva příběhy, které naší redakci zaujaly.

Pondělní jsou tyto dva:

Číča, která ušla přes 200 kilometrů

Irský teriér, který utekl z domova, aby mohl bojovat po boku svého pána

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *